Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Balatonszentgyörgy vasútállomás - Érkezés


Állomás info Útvonalterv Minden járat Érkező vonatok Induló vonatok
Érkezés Járat Közlekedik
03:17 Budapest-Déli - Keszthely személyvonat (18610) 2012.06.15
03:57 Keszthely - Balatonszentgyörgy személyvonat (9649) naponta
03:58 Nagykanizsa - Budapest-Déli személyvonat (8519) naponta
05:31 Nagykanizsa - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (859) naponta
05:33 Keszthely - Balatonszentgyörgy belföldi gyorsvonat (869) naponta
06:19 Tapolca - Balatonszentgyörgy személyvonat (9639) naponta
06:21 Fonyód - Nagykanizsa személyvonat (18530) 2011.12.25
06:21 Siófok - Nagykanizsa személyvonat (8530) 2011.12.11-től 24-ig naponta, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
06:43 Nagykanizsa - Siófok személyvonat (8529) naponta
07:13 Fonyód - Keszthely személyvonat (8612) naponta
07:40 Nagykanizsa - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (847) 2012.VI.15-ig IX.03-tól naponta
07:41 Keszthely - Balatonszentgyörgy belföldi gyorsvonat (877) 2012.VI.15-ig IX.03-tól naponta
07:41 Tapolca - Balatonszentgyörgy személyvonat (19647) 2012.VI.16-tól IX.02-ig naponta
08:06 Budapest-Déli - Nagykanizsa személyvonat (8510) naponta
08:06 Keszthely - Budapest-Déli sebesvonat (18607) 2012.VIII.27
08:59 Szombathely - Kaposvár sebesvonat (8807) naponta
09:01 Nagykanizsa - Balatonszentgyörgy személyvonat (18537) 2012.IV.28-tól VI.10-ig szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint
09:06 KVARNER InterCity (200) naponta
09:26 Budapest-Déli - Balatonszentgyörgy sebesvonat (18500) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
09:31 Nagykanizsa - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (857) naponta
09:33 Keszthely - Balatonszentgyörgy belföldi gyorsvonat (867) naponta
10:15 Keszthely - Balatonszentgyörgy személyvonat (9657) naponta
10:15 Tapolca - Balatonszentgyörgy személyvonat (19637) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
10:15 Budapest-Déli - Nagykanizsa belföldi gyorsvonat (850) naponta
11:07 Pécs - Celldömölk sebesvonat (8802) naponta
11:31 Nagykanizsa - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (855) naponta
11:33 Keszthely - Balatonszentgyörgy belföldi gyorsvonat (865) naponta
11:41 Budapest-Déli - Nagykanizsa sebesvonat (18502) 2012.III.15-től V.01-ig szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint 2012.V.02-től VI.15-ig naponta 2012.VIII.27-től IX.02-ig naponta 2012.IX.08-tól XI.04-ig szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint
12:15 Budapest-Déli - Nagykanizsa belföldi gyorsvonat (852) naponta
12:17 Keszthely - Balatonszentgyörgy személyvonat (9645) naponta
12:44 Miskolc-Tiszai - Keszthely sebesvonat (5609) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
13:01 Záhony - Keszthely sebesvonat (16809) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
13:31 Zagreb Glavni Kol. - Budapest-Déli nemzetközi gyorsvonat (205) naponta
13:32 Fonyód - Keszthely személyvonat (8624) munkanap, de nem közlekedik 2011.XII.27-től 30-ig
13:33 Keszthely - Balatonszentgyörgy belföldi gyorsvonat (875) naponta
13:42 Sátoraljaújhely - Keszthely sebesvonat (15209) 2012.IV.21-ig szombati közlekedési rend szerint 2012.IV.28-tól VI.15-ig naponta 2012.VIII.27-től IX.23-ig naponta 2012.IX.29-től szombati közlekedési rend szerint
13:46 Keszthely - Záhony sebesvonat (16806) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
14:15 Budapest-Déli - Nagykanizsa belföldi gyorsvonat (854) naponta
14:18 Tapolca - Balatonszentgyörgy személyvonat (19625) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
14:18 Keszthely - Székesfehérvár személyvonat (8615) naponta
15:03 Keszthely - Miskolc-Tiszai sebesvonat (5608) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
15:30 Székesfehérvár - Nagykanizsa személyvonat (8514) naponta
15:31 Nagykanizsa - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (853) naponta
15:33 Keszthely - Balatonszentgyörgy belföldi gyorsvonat (863) naponta
15:46 Keszthely - Miskolc-Tiszai sebesvonat (15008)
16:12 Ukk - Balatonszentgyörgy személyvonat (9613) naponta
16:15 MAESTRAL nemzetközi gyorsvonat (204) naponta
16:16 Nagykanizsa - Budapest-Déli sebesvonat (18503) 2012.III.15-től V.01-ig szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint 2012.V.02-től VI.15-ig naponta 2012.VIII.27-től IX.02-ig naponta 2012.IX.08-tól XI.04-ig szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint
16:16 Nagykanizsa - Siófok személyvonat (8513) 2011.XII.12-től 2012.IV.27-ig IX.03-tól munkanap, de nem közlekedik: 2011.XII.11
17:12 Celldömölk - Pécs sebesvonat (8801) naponta
17:31 Nagykanizsa - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (851) 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
17:33 Keszthely - Balatonszentgyörgy belföldi gyorsvonat (861) 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
17:37 Budapest-Déli - Balatonszentgyörgy sebesvonat (18504) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
17:37 Székesfehérvár - Nagykanizsa személyvonat (8524) 2012.IV.22-ig munkanap és vasárnap közlekedési rend szerint 2012.IV.23-tól VI.15-ig naponta 2012.VIII.27-től munkanap és vasárnap közlekedési rend szerint
18:15 Budapest-Déli - Nagykanizsa belföldi gyorsvonat (856) naponta
18:18 Keszthely - Balatonszentgyörgy személyvonat (9643) naponta
19:07 Kaposvár - Szombathely sebesvonat (8806) naponta
19:13 Ukk - Balatonszentgyörgy személyvonat (9623) naponta
19:16 KVARNER InterCity (201) naponta
19:26 Nagykanizsa - Budapest-Déli személyvonat (8511) naponta
19:43 Budapest-Déli - Nagykanizsa személyvonat (8516) naponta
20:05 Budapest-Keleti - Nagykanizsa belföldi gyorsvonat (846) 2012.VI.14-ig IX.02-től naponta
20:09 Ukk - Balatonszentgyörgy személyvonat (9611) naponta
20:35 Keszthely - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (1861) 2012.V.01-től VI.15-ig szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint és pénteki közlekedési rend szerint
20:36 Budapest-Déli - Keszthely sebesvonat (18606) 2012.IV.27-től VI.15-ig VIII.31-től IX.28-ig pénteki közlekedési rend szerint
21:38 Székesfehérvár - Nagykanizsa személyvonat (8518) naponta
21:52 Ukk - Balatonszentgyörgy személyvonat (9621) naponta
21:52 Nagykanizsa - Fonyód személyvonat (18531) 2011.12.24
21:52 Nagykanizsa - Siófok személyvonat (8531) 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
22:16 Budapest-Déli - Nagykanizsa belföldi gyorsvonat (858) 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
23:28 Keszthely - Budapest-Déli személyvonat (18611) 2012.06.15
23:30 Budapest-Déli - Keszthely belföldi gyorsvonat (1868) 2012.V.01-től 15-ig szombat, vasárnap és ünnepnapi, és pénteki közlekedési rend szerint

Balatonszentgyörgy vasútállomás - szolgáltatások



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.