Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Balatonszentgyörgy vasútállomás - Indulás


Állomás info Útvonalterv Minden járat Érkező vonatok Induló vonatok
Indulás Járat Közlekedik
04:01 Balatonszentgyörgy - Ukk személyvonat (9610) naponta
04:37 Balatonszentgyörgy - Nagykanizsa személyvonat (8540) Nem közlekedik: vasárnap és ünnepnap
05:35 Balatonszentgyörgy - Ukk személyvonat (9620) naponta
08:08 Balatonszentgyörgy - Tapolca személyvonat (9612) naponta
08:08 Balatonszentgyörgy - Ukk személyvonat (19612) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
09:09 Balatonszentgyörgy - Celldömölk személyvonat (9622) naponta
10:20 Balatonszentgyörgy - Keszthely belföldi gyorsvonat (860) naponta
11:45 Balatonszentgyörgy - Keszthely személyvonat (9652) naponta
12:20 Balatonszentgyörgy - Keszthely belföldi gyorsvonat (862) naponta
14:20 Balatonszentgyörgy - Budapest-Déli sebesvonat (18603) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
14:20 Balatonszentgyörgy - Keszthely belföldi gyorsvonat (864) naponta
15:47 Balatonszentgyörgy - Ukk személyvonat (9626) naponta
16:20 Balatonszentgyörgy - Keszthely belföldi gyorsvonat (874) naponta
17:43 Balatonszentgyörgy - Keszthely személyvonat (9646) naponta
17:43 Balatonszentgyörgy - Nagykanizsa személyvonat (18536) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
18:20 Balatonszentgyörgy - Keszthely belföldi gyorsvonat (866) naponta
18:23 Balatonszentgyörgy - Budapest-Déli sebesvonat (18701) 2012.V.01-től VI.10-ig IX.02-től 23-ig vasárnapi közlekedési rend szerint
19:45 Balatonszentgyörgy - Tapolca személyvonat (9618) 2012.VI.14-ig IX.02-től naponta
20:10 Balatonszentgyörgy - Keszthely belföldi gyorsvonat (876) 2012.VI.14-ig IX.02-től naponta
20:10 Balatonszentgyörgy - Tapolca személyvonat (19618) 2012.VI.15, valamint 2012.VIII.27-től IX.01-ig naponta
21:55 Balatonszentgyörgy - Tapolca személyvonat (9658) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
22:21 Balatonszentgyörgy - Keszthely belföldi gyorsvonat (868) 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
03:19 Budapest-Déli - Keszthely személyvonat (18610) 2012.06.15
04:07 Nagykanizsa - Budapest-Déli személyvonat (8519) naponta
05:43 Nagykanizsa - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (859) naponta
06:22 Fonyód - Nagykanizsa személyvonat (18530) 2011.12.25
06:22 Siófok - Nagykanizsa személyvonat (8530) 2011.12.11-től 24-ig naponta, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
06:54 Nagykanizsa - Siófok személyvonat (8529) naponta
07:14 Fonyód - Keszthely személyvonat (8612) naponta
07:51 Nagykanizsa - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (847) 2012.VI.15-ig IX.03-tól naponta
08:09 Budapest-Déli - Nagykanizsa személyvonat (8510) naponta
08:15 Keszthely - Budapest-Déli sebesvonat (18607) 2012.VIII.27
09:07 Szombathely - Kaposvár sebesvonat (8807) naponta
09:10 KVARNER InterCity (200) naponta
09:43 Nagykanizsa - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (857) naponta
10:27 Budapest-Déli - Nagykanizsa belföldi gyorsvonat (850) naponta
11:08 Pécs - Celldömölk sebesvonat (8802) naponta
11:43 Nagykanizsa - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (855) naponta
11:45 Budapest-Déli - Nagykanizsa sebesvonat (18502) 2012.III.15-től V.01-ig szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint 2012.V.02-től VI.15-ig naponta 2012.VIII.27-től IX.02-ig naponta 2012.IX.08-tól XI.04-ig szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint
12:27 Budapest-Déli - Nagykanizsa belföldi gyorsvonat (852) naponta
12:49 Miskolc-Tiszai - Keszthely sebesvonat (5609) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
13:06 Záhony - Keszthely sebesvonat (16809) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
13:43 Zagreb Glavni Kol. - Budapest-Déli nemzetközi gyorsvonat (205) naponta
13:35 Fonyód - Keszthely személyvonat (8624) munkanap, de nem közlekedik 2011.XII.27-től 30-ig
13:47 Sátoraljaújhely - Keszthely sebesvonat (15209) 2012.IV.21-ig szombati közlekedési rend szerint 2012.IV.28-tól VI.15-ig naponta 2012.VIII.27-től IX.23-ig naponta 2012.IX.29-től szombati közlekedési rend szerint
13:53 Keszthely - Záhony sebesvonat (16806) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
14:27 Budapest-Déli - Nagykanizsa belföldi gyorsvonat (854) naponta
14:20 Keszthely - Székesfehérvár személyvonat (8615) naponta
15:13 Keszthely - Miskolc-Tiszai sebesvonat (5608) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
15:37 Székesfehérvár - Nagykanizsa személyvonat (8514) naponta
15:43 Nagykanizsa - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (853) naponta
15:55 Keszthely - Miskolc-Tiszai sebesvonat (15008)
16:27 MAESTRAL nemzetközi gyorsvonat (204) naponta
16:25 Nagykanizsa - Budapest-Déli sebesvonat (18503) 2012.III.15-től V.01-ig szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint 2012.V.02-től VI.15-ig naponta 2012.VIII.27-től IX.02-ig naponta 2012.IX.08-tól XI.04-ig szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint
16:25 Nagykanizsa - Siófok személyvonat (8513) 2011.XII.12-től 2012.IV.27-ig IX.03-tól munkanap, de nem közlekedik: 2011.XII.11
17:14 Celldömölk - Pécs sebesvonat (8801) naponta
17:43 Nagykanizsa - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (851) 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
17:43 Székesfehérvár - Nagykanizsa személyvonat (8524) 2012.IV.22-ig munkanap és vasárnap közlekedési rend szerint 2012.IV.23-tól VI.15-ig naponta 2012.VIII.27-től munkanap és vasárnap közlekedési rend szerint
18:27 Budapest-Déli - Nagykanizsa belföldi gyorsvonat (856) naponta
19:18 Kaposvár - Szombathely sebesvonat (8806) naponta
19:18 KVARNER InterCity (201) naponta
19:27 Nagykanizsa - Budapest-Déli személyvonat (8511) naponta
19:47 Budapest-Déli - Nagykanizsa személyvonat (8516) naponta
20:17 Budapest-Keleti - Nagykanizsa belföldi gyorsvonat (846) 2012.VI.14-ig IX.02-től naponta
20:37 Keszthely - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (1861) 2012.V.01-től VI.15-ig szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint és pénteki közlekedési rend szerint
20:38 Budapest-Déli - Keszthely sebesvonat (18606) 2012.IV.27-től VI.15-ig VIII.31-től IX.28-ig pénteki közlekedési rend szerint
21:55 Székesfehérvár - Nagykanizsa személyvonat (8518) naponta
21:55 Nagykanizsa - Fonyód személyvonat (18531) 2011.12.24
21:55 Nagykanizsa - Siófok személyvonat (8531) 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
22:28 Budapest-Déli - Nagykanizsa belföldi gyorsvonat (858) 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
23:31 Keszthely - Budapest-Déli személyvonat (18611) 2012.06.15
23:31 Budapest-Déli - Keszthely belföldi gyorsvonat (1868) 2012.V.01-től 15-ig szombat, vasárnap és ünnepnapi, és pénteki közlekedési rend szerint

Balatonszentgyörgy vasútállomás - szolgáltatások



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.