Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Brasov vasútállomás - Menetrendek


Állomás info Útvonalterv Minden járat Érkező vonatok Induló vonatok
Érkezés Indulás Járat Közlekedik
04:55 Sibiu - Brasov Rapid (1626) naponta
05:45 Fagaras - Brasov Regionalis vonat (2502) naponta
05:54 Racos - Brasov Regionalis vonat (3530) naponta
05:55 Sfantu Gheorghe - Brasov Regionalis vonat (4580) naponta
06:52 Siculeni - Brasov Regionalis vonat (4502) naponta
07:16 Fagaras - Brasov Regionalis vonat (2504) naponta
07:21 Sighisoara - Brasov Regionalis vonat (3534) naponta
07:26 Ploiesti Sud - Brasov Regionalis vonat (3023) naponta
07:58 Sibiu - Brasov Rapid (1628) naponta
08:43 Toplita - Brasov Regionalis vonat (4504) naponta
08:55 CORONA nemzetközi gyorsvonat (407) naponta
10:11 Teius - Brasov Regionalis vonat (3500) naponta
10:40 Bucuresti Nord - Brasov Rapid (1931) naponta
11:14 Bucuresti Nord - Brasov Regionalis vonat (3001) naponta
11:24 Sfantu Gheorghe - Brasov Regionalis vonat (4582) naponta
12:25 Bucuresti Nord - Brasov Rapid (831) naponta
13:09 Galati - Brasov Rapid (1732) naponta
13:47 Fagaras - Brasov Regionalis vonat (2506) naponta
14:05 Teius - Brasov Regionalis vonat (3502) naponta
14:12 Sfantu Gheorghe - Brasov Regionalis vonat (4584) naponta
14:53 Targu Mures - Brasov Regionalis vonat (4012) naponta
15:35 Sibiu - Brasov Regionalis vonat (2102) naponta
15:59 Deda - Brasov Regionalis vonat (4508) naponta
17:15 Sibiu - Brasov Rapid (1734) naponta
17:52 Sighisoara - Brasov Regionalis vonat (3536) naponta
18:06 Targu Mures - Brasov Regionalis vonat (4014) naponta
18:29 Sibiu - Brasov Regionalis vonat (2104) naponta
18:35 Bucuresti Nord - Brasov Regionalis vonat (3003) naponta
18:47 Targu Mures - Brasov InterCity (542) naponta
19:52 Suceava - Brasov Rapid (1752) naponta
20:04 Teius - Brasov Regionalis vonat (3504) naponta
21:15 Fagaras - Brasov Regionalis vonat (2508) naponta
21:15 Toplita - Brasov Regionalis vonat (4510) naponta
22:02 HARGITA InterCity (367) naponta
22:09 Cluj Napoca - Brasov Rapid (1634) naponta
22:20 PANNONIA InterCity (375) naponta

Brasov vasútállomás - szolgáltatások



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.