Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Gyenesdiás vasútállomás - Menetrendek


Állomás info Útvonalterv Minden járat Érkező vonatok Induló vonatok
Érkezés Indulás Járat Közlekedik
04:18 04:19 Balatonszentgyörgy - Ukk személyvonat (9610) naponta
05:12 05:13 Tapolca - Keszthely személyvonat (9609) naponta
06:00 06:01 Tapolca - Balatonszentgyörgy személyvonat (9639) naponta
06:20 06:21 Balatonszentgyörgy - Ukk személyvonat (9620) naponta
07:08 07:09 Keszthely - Tapolca személyvonat (9632) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
07:17 07:18 Tapolca - Balatonszentgyörgy személyvonat (19647) 2012.VI.16-tól IX.02-ig naponta
07:17 07:18 Tapolca - Keszthely személyvonat (9637) 2012.VI.15-ig IX.03-tól naponta
08:25 08:25 Balatonszentgyörgy - Tapolca személyvonat (9612) naponta
08:25 08:25 Balatonszentgyörgy - Ukk személyvonat (19612) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
08:33 08:34 Szombathely - Kaposvár sebesvonat (8807) naponta
09:29 09:30 Balatonszentgyörgy - Celldömölk személyvonat (9622) naponta
09:35 09:36 Tapolca - Balatonszentgyörgy személyvonat (19637) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
10:42 10:43 Keszthely - Tapolca személyvonat (9642) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
10:49 10:50 Ukk - Keszthely személyvonat (9627) naponta
11:30 11:31 Pécs - Celldömölk sebesvonat (8802) naponta
12:47 12:48 Keszthely - Tapolca személyvonat (9634) naponta
12:55 12:56 Tapolca - Keszthely személyvonat (9635) naponta
12:55 12:56 Ukk - Keszthely személyvonat (19635) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
13:53 13:54 Keszthely - Ukk személyvonat (9614) naponta
13:59 13:59 Tapolca - Balatonszentgyörgy személyvonat (19625) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
13:59 13:59 Tapolca - Keszthely személyvonat (9625) naponta
14:54 14:55 Keszthely - Celldömölk személyvonat (9616) naponta
15:00 15:01 Celldömölk - Keszthely személyvonat (9615) naponta
15:49 15:50 Ukk - Balatonszentgyörgy személyvonat (9613) naponta
16:02 16:03 Balatonszentgyörgy - Ukk személyvonat (9626) naponta
16:53 16:53 Celldömölk - Pécs sebesvonat (8801) naponta
17:10 17:11 Keszthely - Ukk személyvonat (9636) naponta
18:27 18:28 Ukk - Balatonszentgyörgy személyvonat (9623) naponta
18:42 18:43 Keszthely - Tapolca személyvonat (9638) naponta
19:37 19:38 Kaposvár - Szombathely sebesvonat (8806) naponta
19:43 19:44 Ukk - Balatonszentgyörgy személyvonat (9611) naponta
20:29 20:30 Balatonszentgyörgy - Tapolca személyvonat (9618) 2012.VI.14-ig IX.02-től naponta
20:29 20:30 Balatonszentgyörgy - Tapolca személyvonat (19618) 2012.VI.15, valamint 2012.VIII.27-től IX.01-ig naponta
21:25 21:26 Keszthely - Celldömölk személyvonat (9628) munkanap és vasárnap közlekedési rend szerint
21:34 21:35 Ukk - Balatonszentgyörgy személyvonat (9621) naponta
22:43 22:44 Balatonszentgyörgy - Tapolca személyvonat (9658) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
22:49 22:49 Tapolca - Keszthely személyvonat (19631) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta

Gyenesdiás vasútállomás - szolgáltatások



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.