Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr vasútállomás - Érkezés


Állomás info Útvonalterv Minden járat Érkező vonatok Induló vonatok
Érkezés Járat Közlekedik
04:59 Sopron - Győr személyvonat (9919) naponta
05:10 Bakonyszentlászló - Győr személyvonat (39529) 2011.12.11-től 24-ig naponta, 2012.01.02-től 12.08-ig naponta
05:10 Hegyeshalom - Győr személyvonat (9459) naponta
05:12 Komárom - Győr személyvonat (9340) naponta
05:15 Pápa - Győr személyvonat (9219) 2011.12.11-től 24-ig naponta, 2012.01.02-től 12.08-ig naponta
05:30 Sopron - Győr személyvonat (9939) 2011.XII.21-ig 2012.I.01-től VI.16-ig IX.02-től munkanap
05:40 Hegyeshalom - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9409) naponta
05:53 Tatabánya - Győr személyvonat (9342) munkanap
06:10 Rajka - Győr személyvonat (9469) naponta
06:14 Bakonyszentlászló - Győr személyvonat (39539) Nem közlekedik: vasárnap és ünnepnap, de nem közlekedik 2011.XII.25-től 2012.I.01-ig
06:14 Sopron - Győr személyvonat (9929) Nem közlekedik: vasárnap és ünnepnap
06:20 Celldömölk - Győr személyvonat (9229) naponta
06:23 Budapest-Déli - Győr személyvonat (4910) naponta
06:31 DACIA nemzetközi gyorsvonat (346) 2012.I.10-ig VI.15-től IX.30-ig naponta
06:40 Hegyeshalom - Győr személyvonat (9419) naponta
06:47 Tatabánya - Győr személyvonat (9320) munkanap
07:05 Sopron - Győr belföldi gyorsvonat (999) naponta
07:09 Veszprém - Győr személyvonat (39519) naponta
07:10 Hegyeshalom - Győr személyvonat (9439) naponta
07:16 Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9209) naponta
07:16 ISTRIA nemzetközi gyorsvonat (1247) 2012.VI.24-től VIII.29-ig csütörtök és vasárnap
07:17 KÁLMÁN IMRE EuroNight (463) naponta
07:21 SAVARIA InterCity (919) naponta
07:23 Budapest-Déli - Győr személyvonat (4920) naponta
07:28 RAILJET railjet (162) naponta
07:36 BOROSTYÁNKŐ InterCity (910) naponta
07:40 Hegyeshalom - Győr személyvonat (9429) munkanap
08:10 Wien Südbf (Ost) - Győr EUREGIO (9449) naponta
08:21 Celldömölk - Győr személyvonat (9217) naponta
08:21 Szombathely - Győr belföldi gyorsvonat (929) munkanap
08:23 Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9200) naponta
08:24 RAILJET railjet (41) naponta
08:31 RAILJET railjet (60) naponta
08:59 Sopron - Győr személyvonat (9917) naponta
09:09 Bakonyszentlászló - Győr személyvonat (39527) naponta
09:10 Rajka - Győr személyvonat (9467) naponta
09:16 Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9307)
09:23 Budapest-Déli - Győr személyvonat (4912) naponta
09:24 WIENER WALZER EuroNight (467) naponta
09:36 CLAUDIUS InterCity (912) naponta
10:04 Veszprém - Győr személyvonat (39517) naponta
10:10 Wien Südbf (Ost) - Győr EUREGIO (9437) naponta
10:21 HALÁSZBÁSTYA InterCity (917) naponta
10:23 Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9302) naponta
10:31 RAILJET railjet (62) naponta
10:44 Celldömölk - Győr személyvonat (9227) naponta
11:10 Hegyeshalom - Győr személyvonat (9455) naponta
11:10 Sopron - Győr belföldi gyorsvonat (997) naponta
11:16 Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9207) naponta
11:23 Budapest-Déli - Győr személyvonat (4922) naponta
11:24 RAILJET railjet (49)
11:36 SAVARIA InterCity (922) naponta
12:10 Bruck a.d. Leitha - Győr EUREGIO (9447) naponta
12:22 ALPOKALJA InterCity (927) külön rendeletre
12:23 Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9202) naponta
12:31 RAILJET railjet (64) naponta
12:53 Komárom - Győr személyvonat (9344) munkanap
12:56 Celldömölk - Győr személyvonat (9215) naponta
12:58 Sopron - Győr személyvonat (9915) naponta
13:10 Hegyeshalom - Győr személyvonat (9465) naponta
13:13 Veszprém - Győr személyvonat (39515) naponta
13:23 Budapest-Déli - Győr személyvonat (4914) naponta
13:23 Csorna - Győr személyvonat (9955) külön rendeletre
13:24 RAILJET railjet (61) naponta
14:10 Bruck a.d. Leitha - Győr EUREGIO (9435) naponta
14:21 RÉPCE InterCity (915) naponta
14:23 Budapest-Keleti - Győr belföldi gyorsvonat (9304) naponta
14:31 Celldömölk - Győr személyvonat (9225) munkanap és vasárnap közlekedési rend szerint
14:31 RAILJET railjet (66)
15:10 Hegyeshalom - Győr személyvonat (9453) naponta
15:10 Sopron - Győr belföldi gyorsvonat (995) naponta
15:16 Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9205) naponta
15:23 Budapest-Déli - Győr személyvonat (4924) naponta
15:24 RAILJET railjet (63)
15:24 RAILJET railjet (1263) 2011.12.12-től 2012.04.01-ig szombat, 2012.04.02-től 08-ig péntek és szombat, 2012.04.09-től 12.08-ig szombat
15:36 ALPOKALJA InterCity (924) naponta
16:03 Sopron - Győr személyvonat (9923) naponta
16:10 Wien Südbf (Ost) - Győr EUREGIO (9445) naponta
16:18 Celldömölk - Győr személyvonat (9235) naponta
16:21 ISIS InterCity (913) naponta
16:23 Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9204) naponta
16:31 RAILJET railjet (68) naponta
16:58 Sopron - Győr személyvonat (9913) naponta
17:09 Veszprém - Győr személyvonat (39525) naponta
17:10 Rajka - Győr személyvonat (9463) naponta
17:16 Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9203) naponta
17:23 Budapest-Keleti - Győr belföldi gyorsvonat (9404) naponta
17:24  railjet (65) naponta
17:36 HALÁSZBÁSTYA InterCity (916) naponta
17:51 Sopron - Győr személyvonat (9933) naponta
18:10 Wien Südbf (Ost) - Győr EUREGIO (9433) naponta
18:21 BOROSTYÁNKŐ InterCity (923) naponta
18:23 Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9206)
18:31 Celldömölk - Győr személyvonat (9223) naponta
18:31 RAILJET railjet (42) naponta
18:56 Veszprém - Győr személyvonat (39513) naponta
19:10 Rajka - Győr személyvonat (9451) naponta
19:10 Sopron - Győr belföldi gyorsvonat (991) naponta
19:16 Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9201) naponta
19:23 Budapest-Keleti - Győr belföldi gyorsvonat (9406) naponta
19:24 RAILJET railjet (67) naponta
19:36 RÉPCE InterCity (918) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
20:10 Wien Südbf (Ost) - Győr személyvonat (9443) naponta
20:21 CLAUDIUS InterCity (911) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
20:23 Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9208) naponta
20:23 ISTRIA nemzetközi gyorsvonat (1246) 2012.VI.22-től VIII.27-ig kedd és péntek
20:26 RAILJET railjet (165) naponta
20:31 WIENER WALZER EuroNight (466) naponta
20:53 Komárom - Győr személyvonat (9346) munkanap
20:58 Sopron - Győr személyvonat (9911) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
21:01 Celldömölk - Győr személyvonat (9211) naponta
21:10 Hegyeshalom - Győr személyvonat (9461) naponta
21:11 Veszprém - Győr személyvonat (39511) naponta
21:23 Budapest-Keleti - Győr belföldi gyorsvonat (9408) közlekedik 2011.XII.23-ig és 2012.I.01-től naponta
21:24 DACIA nemzetközi gyorsvonat (347) 2012.I.11-ig VI.16-tól X.01-ig naponta
22:10 Bruck a.d. Leitha - Győr EUREGIO (9431) naponta
22:23 Budapest-Déli - Győr személyvonat (4918) naponta
22:31 KÁLMÁN IMRE EuroNight (462) naponta
22:34 Celldömölk - Győr személyvonat (9221) naponta
23:10 Bruck a.d. Leitha - Győr EUREGIO (9441) naponta
23:23 Budapest-Déli - Győr személyvonat (4928) 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
23:50 Sopron - Győr személyvonat (9921) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31

Győr vasútállomás - szolgáltatások



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.