Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr vasútállomás - Indulás


Állomás info Útvonalterv Minden járat Érkező vonatok Induló vonatok
Indulás Járat Közlekedik
04:00 Győr - Sopron személyvonat (9910) naponta
04:44 Győr - Budapest-Déli személyvonat (24919) 2011.XII.26-ig és 2011.XII.31-től szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint, 2011.XII.27-től 30-ig naponta
04:44 Győr - Budapest-Déli személyvonat (4909) munkanap, de nem közlekedik 2011.XII.27-től 30-ig
04:47 Győr - Veszprém személyvonat (39510) naponta
04:48 EUREGIO EUREGIO (9430) naponta
04:52 Győr - Celldömölk személyvonat (9220) naponta
05:13 Győr - Sopron személyvonat (9940) 2011.XII.21-ig 2012.I.01-től VI.16-ig IX.02-től munkanap
05:31 Győr - Budapest-Déli személyvonat (4919) naponta
05:48 Győr - Wien Südbf (Ost EUREGIO (9440) naponta
05:55 Győr - Sopron személyvonat (9920) naponta
06:31 Győr - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9407) naponta, de nem közlekedik 2011.XII.25-től 2012.I.01-ig
06:35 Győr - Celldömölk személyvonat (9212) naponta
06:45 Győr - Sopron személyvonat (9930) Nem közlekedik: vasárnap és ünnepnap
06:48 Győr - Rajka személyvonat (9360) naponta
06:51 Győr - Bakonyszentlászló személyvonat (39520) naponta
07:38 Győr - Celldömölk személyvonat (9222) naponta
07:48 Győr - Bruck a.d. Leitha EUREGIO (9432) naponta
08:31 Győr - Budapest-Déli személyvonat (4917) naponta
08:39 Győr - Sopron belföldi gyorsvonat (990) naponta
08:48 Győr - Hegyeshalom személyvonat (9452) naponta
08:51 Győr - Veszprém személyvonat (39512) naponta
09:38 Győr - Celldömölk személyvonat (9232) naponta
09:48 Győr - Bruck a.d. Leitha EUREGIO (9442) naponta
10:31 Győr - Budapest-Déli személyvonat (4927) naponta
10:38 Győr - Sopron belföldi gyorsvonat (9912) naponta
10:48 Győr - Hegyeshalom személyvonat (9462) naponta
11:40 Győr - Veszprém személyvonat (39514) naponta
11:48 Győr - Bruck a.d. Leitha EUREGIO (9434) naponta
11:52 Győr - Csorna személyvonat (9962) külön rendeletre
12:08 Győr - Celldömölk személyvonat (9214) munkanap és vasárnap közlekedési rend szerint
12:31 Győr - Budapest-Déli személyvonat (4915) naponta
12:39 Győr - Sopron belföldi gyorsvonat (992) naponta
12:48 Győr - Hegyeshalom személyvonat (9454) naponta
13:05 Győr - Sopron személyvonat (9914) 2011.XII.21-ig 2012.I.01-től VI.16-ig IX.02-től munkanap
13:31 Győr - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9305) naponta
13:44 Győr - Csorna személyvonat (9964) külön rendeletre
13:46 Győr - Celldömölk személyvonat (9224) munkanap
13:48 Győr - Wien Südbf (Ost EUREGIO (9444) naponta
13:51 Győr - Veszprém személyvonat (39524) naponta
14:04 Győr - Sopron személyvonat (9924) naponta
14:18 Győr - Hegyeshalom személyvonat (9364) 2011.XII.21-ig 2012.I.01-től VI.16-ig IX.02-től munkanap
14:31 Győr - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9303) naponta
14:38 Győr - Sopron személyvonat (9934) naponta
14:48 Győr - Rajka személyvonat (9464) naponta
14:51 Győr - Bakonyszentlászló személyvonat (39534) munkanap
14:57 Győr - Celldömölk személyvonat (9234) naponta
15:01 Győr - Komárom személyvonat (9345) munkanap
15:16 Győr - Sopron személyvonat (9916) munkanap
15:48 Győr - Wien Südbf (Ost EUREGIO (9436) naponta
15:49 Győr - Veszprém személyvonat (39516) naponta
16:00 Győr - Celldömölk személyvonat (9216) naponta
16:05 Győr - Sopron személyvonat (9926) naponta
16:18 Győr - Hegyeshalom személyvonat (9366) 2011.XII.21-ig 2012.I.01-től VI.16-ig IX.02-től munkanap
16:31 Győr - Budapest-Déli személyvonat (4913) naponta
16:39 Győr - Sopron belföldi gyorsvonat (996) naponta
16:48 Győr - Rajka személyvonat (9456) naponta
16:51 Győr - Bakonyszentlászló személyvonat (39526) munkanap
17:41 Győr - Veszprém személyvonat (39518) naponta
17:46 Győr - Celldömölk személyvonat (9226) naponta
17:48 Győr - Bruck a.d. Leitha EUREGIO (9446) naponta
18:31 Győr - Budapest-Déli személyvonat (4923) naponta
18:38 Győr - Sopron személyvonat (9918) naponta
18:48 Győr - Hegyeshalom személyvonat (9466) naponta
19:45 Győr - Celldömölk személyvonat (9218) naponta
19:48 Győr - Bruck a.d. Leitha EUREGIO (9438) naponta
19:52 Győr - Sopron belföldi gyorsvonat (1998) 2011.XII.21-ig 2012.I.01-től VI.16-ig IX.02-től vasárnapi közlekedési rend szerint
20:31 Győr - Budapest-Déli személyvonat (4921) naponta
20:39 Győr - Sopron belföldi gyorsvonat (998) naponta
20:48 Győr - Hegyeshalom személyvonat (9458) naponta
21:31 Győr - Budapest-Déli személyvonat (4911) 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
21:48 Győr - Hegyeshalom személyvonat (9448) naponta
22:40 Győr - Komárom személyvonat (9341) naponta
22:40 Győr - Pápa személyvonat (9228) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
22:40 Győr - Sopron személyvonat (9928) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
22:45 Győr - Bakonyszentlászló személyvonat (39528) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
22:48 Győr - Hegyeshalom személyvonat (9468) naponta
05:47 Hegyeshalom - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9409) naponta
06:32 DACIA nemzetközi gyorsvonat (346) 2012.I.10-ig VI.15-től IX.30-ig naponta
07:31 Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9209) naponta
07:31 ISTRIA nemzetközi gyorsvonat (1247) 2012.VI.24-től VIII.29-ig csütörtök és vasárnap
07:18 KÁLMÁN IMRE EuroNight (463) naponta
07:23 SAVARIA InterCity (919) naponta
07:29 RAILJET railjet (162) naponta
07:37 BOROSTYÁNKŐ InterCity (910) naponta
08:40 Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9200) naponta
08:25 RAILJET railjet (41) naponta
08:32 RAILJET railjet (60) naponta
09:31 Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9307)
09:25 WIENER WALZER EuroNight (467) naponta
09:37 CLAUDIUS InterCity (912) naponta
10:23 HALÁSZBÁSTYA InterCity (917) naponta
10:40 Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9302) naponta
10:32 RAILJET railjet (62) naponta
11:31 Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9207) naponta
11:25 RAILJET railjet (49)
11:37 SAVARIA InterCity (922) naponta
12:23 ALPOKALJA InterCity (927) külön rendeletre
12:40 Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9202) naponta
12:32 RAILJET railjet (64) naponta
13:25 RAILJET railjet (61) naponta
14:23 RÉPCE InterCity (915) naponta
14:32 RAILJET railjet (66)
15:31 Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9205) naponta
15:25 RAILJET railjet (63)
15:25 RAILJET railjet (1263) 2011.12.12-től 2012.04.01-ig szombat, 2012.04.02-től 08-ig péntek és szombat, 2012.04.09-től 12.08-ig szombat
15:37 ALPOKALJA InterCity (924) naponta
16:23 ISIS InterCity (913) naponta
16:40 Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9204) naponta
16:32 RAILJET railjet (68) naponta
17:31 Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9203) naponta
17:25  railjet (65) naponta
17:37 HALÁSZBÁSTYA InterCity (916) naponta
18:23 BOROSTYÁNKŐ InterCity (923) naponta
18:40 Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9206)
18:32 RAILJET railjet (42) naponta
19:31 Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9201) naponta
19:25 RAILJET railjet (67) naponta
19:37 RÉPCE InterCity (918) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
20:23 CLAUDIUS InterCity (911) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
20:45 Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9208) naponta
20:45 ISTRIA nemzetközi gyorsvonat (1246) 2012.VI.22-től VIII.27-ig kedd és péntek
20:27 RAILJET railjet (165) naponta
20:32 WIENER WALZER EuroNight (466) naponta
21:25 DACIA nemzetközi gyorsvonat (347) 2012.I.11-ig VI.16-tól X.01-ig naponta
22:32 KÁLMÁN IMRE EuroNight (462) naponta

Győr vasútállomás - szolgáltatások



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.