Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Győr vasútállomás - Menetrendek


Állomás info Útvonalterv Minden járat Érkező vonatok Induló vonatok
Érkezés Indulás Járat Közlekedik
04:00 Győr - Sopron személyvonat (9910) naponta
04:44 Győr - Budapest-Déli személyvonat (24919) 2011.XII.26-ig és 2011.XII.31-től szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint, 2011.XII.27-től 30-ig naponta
04:44 Győr - Budapest-Déli személyvonat (4909) munkanap, de nem közlekedik 2011.XII.27-től 30-ig
04:47 Győr - Veszprém személyvonat (39510) naponta
04:48 EUREGIO EUREGIO (9430) naponta
04:52 Győr - Celldömölk személyvonat (9220) naponta
05:13 Győr - Sopron személyvonat (9940) 2011.XII.21-ig 2012.I.01-től VI.16-ig IX.02-től munkanap
05:31 Győr - Budapest-Déli személyvonat (4919) naponta
05:48 Győr - Wien Südbf (Ost EUREGIO (9440) naponta
05:55 Győr - Sopron személyvonat (9920) naponta
06:31 Győr - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9407) naponta, de nem közlekedik 2011.XII.25-től 2012.I.01-ig
06:35 Győr - Celldömölk személyvonat (9212) naponta
06:45 Győr - Sopron személyvonat (9930) Nem közlekedik: vasárnap és ünnepnap
06:48 Győr - Rajka személyvonat (9360) naponta
06:51 Győr - Bakonyszentlászló személyvonat (39520) naponta
07:38 Győr - Celldömölk személyvonat (9222) naponta
07:48 Győr - Bruck a.d. Leitha EUREGIO (9432) naponta
08:31 Győr - Budapest-Déli személyvonat (4917) naponta
08:39 Győr - Sopron belföldi gyorsvonat (990) naponta
08:48 Győr - Hegyeshalom személyvonat (9452) naponta
08:51 Győr - Veszprém személyvonat (39512) naponta
09:38 Győr - Celldömölk személyvonat (9232) naponta
09:48 Győr - Bruck a.d. Leitha EUREGIO (9442) naponta
10:31 Győr - Budapest-Déli személyvonat (4927) naponta
10:38 Győr - Sopron belföldi gyorsvonat (9912) naponta
10:48 Győr - Hegyeshalom személyvonat (9462) naponta
11:40 Győr - Veszprém személyvonat (39514) naponta
11:48 Győr - Bruck a.d. Leitha EUREGIO (9434) naponta
11:52 Győr - Csorna személyvonat (9962) külön rendeletre
12:08 Győr - Celldömölk személyvonat (9214) munkanap és vasárnap közlekedési rend szerint
12:31 Győr - Budapest-Déli személyvonat (4915) naponta
12:39 Győr - Sopron belföldi gyorsvonat (992) naponta
12:48 Győr - Hegyeshalom személyvonat (9454) naponta
13:05 Győr - Sopron személyvonat (9914) 2011.XII.21-ig 2012.I.01-től VI.16-ig IX.02-től munkanap
13:31 Győr - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9305) naponta
13:44 Győr - Csorna személyvonat (9964) külön rendeletre
13:46 Győr - Celldömölk személyvonat (9224) munkanap
13:48 Győr - Wien Südbf (Ost EUREGIO (9444) naponta
13:51 Győr - Veszprém személyvonat (39524) naponta
14:04 Győr - Sopron személyvonat (9924) naponta
14:18 Győr - Hegyeshalom személyvonat (9364) 2011.XII.21-ig 2012.I.01-től VI.16-ig IX.02-től munkanap
14:31 Győr - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9303) naponta
14:38 Győr - Sopron személyvonat (9934) naponta
14:48 Győr - Rajka személyvonat (9464) naponta
14:51 Győr - Bakonyszentlászló személyvonat (39534) munkanap
14:57 Győr - Celldömölk személyvonat (9234) naponta
15:01 Győr - Komárom személyvonat (9345) munkanap
15:16 Győr - Sopron személyvonat (9916) munkanap
15:48 Győr - Wien Südbf (Ost EUREGIO (9436) naponta
15:49 Győr - Veszprém személyvonat (39516) naponta
16:00 Győr - Celldömölk személyvonat (9216) naponta
16:05 Győr - Sopron személyvonat (9926) naponta
16:18 Győr - Hegyeshalom személyvonat (9366) 2011.XII.21-ig 2012.I.01-től VI.16-ig IX.02-től munkanap
16:31 Győr - Budapest-Déli személyvonat (4913) naponta
16:39 Győr - Sopron belföldi gyorsvonat (996) naponta
16:48 Győr - Rajka személyvonat (9456) naponta
16:51 Győr - Bakonyszentlászló személyvonat (39526) munkanap
17:41 Győr - Veszprém személyvonat (39518) naponta
17:46 Győr - Celldömölk személyvonat (9226) naponta
17:48 Győr - Bruck a.d. Leitha EUREGIO (9446) naponta
18:31 Győr - Budapest-Déli személyvonat (4923) naponta
18:38 Győr - Sopron személyvonat (9918) naponta
18:48 Győr - Hegyeshalom személyvonat (9466) naponta
19:45 Győr - Celldömölk személyvonat (9218) naponta
19:48 Győr - Bruck a.d. Leitha EUREGIO (9438) naponta
19:52 Győr - Sopron belföldi gyorsvonat (1998) 2011.XII.21-ig 2012.I.01-től VI.16-ig IX.02-től vasárnapi közlekedési rend szerint
20:31 Győr - Budapest-Déli személyvonat (4921) naponta
20:39 Győr - Sopron belföldi gyorsvonat (998) naponta
20:48 Győr - Hegyeshalom személyvonat (9458) naponta
21:31 Győr - Budapest-Déli személyvonat (4911) 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
21:48 Győr - Hegyeshalom személyvonat (9448) naponta
22:40 Győr - Komárom személyvonat (9341) naponta
22:40 Győr - Pápa személyvonat (9228) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
22:40 Győr - Sopron személyvonat (9928) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
22:45 Győr - Bakonyszentlászló személyvonat (39528) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
22:48 Győr - Hegyeshalom személyvonat (9468) naponta
04:59 Sopron - Győr személyvonat (9919) naponta
05:10 Bakonyszentlászló - Győr személyvonat (39529) 2011.12.11-től 24-ig naponta, 2012.01.02-től 12.08-ig naponta
05:10 Hegyeshalom - Győr személyvonat (9459) naponta
05:12 Komárom - Győr személyvonat (9340) naponta
05:15 Pápa - Győr személyvonat (9219) 2011.12.11-től 24-ig naponta, 2012.01.02-től 12.08-ig naponta
05:30 Sopron - Győr személyvonat (9939) 2011.XII.21-ig 2012.I.01-től VI.16-ig IX.02-től munkanap
05:40 05:47 Hegyeshalom - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9409) naponta
05:53 Tatabánya - Győr személyvonat (9342) munkanap
06:10 Rajka - Győr személyvonat (9469) naponta
06:14 Bakonyszentlászló - Győr személyvonat (39539) Nem közlekedik: vasárnap és ünnepnap, de nem közlekedik 2011.XII.25-től 2012.I.01-ig
06:14 Sopron - Győr személyvonat (9929) Nem közlekedik: vasárnap és ünnepnap
06:20 Celldömölk - Győr személyvonat (9229) naponta
06:23 Budapest-Déli - Győr személyvonat (4910) naponta
06:31 06:32 DACIA nemzetközi gyorsvonat (346) 2012.I.10-ig VI.15-től IX.30-ig naponta
06:40 Hegyeshalom - Győr személyvonat (9419) naponta
06:47 Tatabánya - Győr személyvonat (9320) munkanap
07:05 Sopron - Győr belföldi gyorsvonat (999) naponta
07:09 Veszprém - Győr személyvonat (39519) naponta
07:10 Hegyeshalom - Győr személyvonat (9439) naponta
07:16 07:31 Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9209) naponta
07:16 07:31 ISTRIA nemzetközi gyorsvonat (1247) 2012.VI.24-től VIII.29-ig csütörtök és vasárnap
07:17 07:18 KÁLMÁN IMRE EuroNight (463) naponta
07:21 07:23 SAVARIA InterCity (919) naponta
07:23 Budapest-Déli - Győr személyvonat (4920) naponta
07:28 07:29 RAILJET railjet (162) naponta
07:36 07:37 BOROSTYÁNKŐ InterCity (910) naponta
07:40 Hegyeshalom - Győr személyvonat (9429) munkanap
08:10 Wien Südbf (Ost) - Győr EUREGIO (9449) naponta
08:21 Celldömölk - Győr személyvonat (9217) naponta
08:21 Szombathely - Győr belföldi gyorsvonat (929) munkanap
08:23 08:40 Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9200) naponta
08:24 08:25 RAILJET railjet (41) naponta
08:31 08:32 RAILJET railjet (60) naponta
08:59 Sopron - Győr személyvonat (9917) naponta
09:09 Bakonyszentlászló - Győr személyvonat (39527) naponta
09:10 Rajka - Győr személyvonat (9467) naponta
09:16 09:31 Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9307)
09:23 Budapest-Déli - Győr személyvonat (4912) naponta
09:24 09:25 WIENER WALZER EuroNight (467) naponta
09:36 09:37 CLAUDIUS InterCity (912) naponta
10:04 Veszprém - Győr személyvonat (39517) naponta
10:10 Wien Südbf (Ost) - Győr EUREGIO (9437) naponta
10:21 10:23 HALÁSZBÁSTYA InterCity (917) naponta
10:23 10:40 Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9302) naponta
10:31 10:32 RAILJET railjet (62) naponta
10:44 Celldömölk - Győr személyvonat (9227) naponta
11:10 Hegyeshalom - Győr személyvonat (9455) naponta
11:10 Sopron - Győr belföldi gyorsvonat (997) naponta
11:16 11:31 Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9207) naponta
11:23 Budapest-Déli - Győr személyvonat (4922) naponta
11:24 11:25 RAILJET railjet (49)
11:36 11:37 SAVARIA InterCity (922) naponta
12:10 Bruck a.d. Leitha - Győr EUREGIO (9447) naponta
12:22 12:23 ALPOKALJA InterCity (927) külön rendeletre
12:23 12:40 Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9202) naponta
12:31 12:32 RAILJET railjet (64) naponta
12:53 Komárom - Győr személyvonat (9344) munkanap
12:56 Celldömölk - Győr személyvonat (9215) naponta
12:58 Sopron - Győr személyvonat (9915) naponta
13:10 Hegyeshalom - Győr személyvonat (9465) naponta
13:13 Veszprém - Győr személyvonat (39515) naponta
13:23 Budapest-Déli - Győr személyvonat (4914) naponta
13:23 Csorna - Győr személyvonat (9955) külön rendeletre
13:24 13:25 RAILJET railjet (61) naponta
14:10 Bruck a.d. Leitha - Győr EUREGIO (9435) naponta
14:21 14:23 RÉPCE InterCity (915) naponta
14:23 Budapest-Keleti - Győr belföldi gyorsvonat (9304) naponta
14:31 Celldömölk - Győr személyvonat (9225) munkanap és vasárnap közlekedési rend szerint
14:31 14:32 RAILJET railjet (66)
15:10 Hegyeshalom - Győr személyvonat (9453) naponta
15:10 Sopron - Győr belföldi gyorsvonat (995) naponta
15:16 15:31 Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9205) naponta
15:23 Budapest-Déli - Győr személyvonat (4924) naponta
15:24 15:25 RAILJET railjet (63)
15:24 15:25 RAILJET railjet (1263) 2011.12.12-től 2012.04.01-ig szombat, 2012.04.02-től 08-ig péntek és szombat, 2012.04.09-től 12.08-ig szombat
15:36 15:37 ALPOKALJA InterCity (924) naponta
16:03 Sopron - Győr személyvonat (9923) naponta
16:10 Wien Südbf (Ost) - Győr EUREGIO (9445) naponta
16:18 Celldömölk - Győr személyvonat (9235) naponta
16:21 16:23 ISIS InterCity (913) naponta
16:23 16:40 Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9204) naponta
16:31 16:32 RAILJET railjet (68) naponta
16:58 Sopron - Győr személyvonat (9913) naponta
17:09 Veszprém - Győr személyvonat (39525) naponta
17:10 Rajka - Győr személyvonat (9463) naponta
17:16 17:31 Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9203) naponta
17:23 Budapest-Keleti - Győr belföldi gyorsvonat (9404) naponta
17:24 17:25  railjet (65) naponta
17:36 17:37 HALÁSZBÁSTYA InterCity (916) naponta
17:51 Sopron - Győr személyvonat (9933) naponta
18:10 Wien Südbf (Ost) - Győr EUREGIO (9433) naponta
18:21 18:23 BOROSTYÁNKŐ InterCity (923) naponta
18:23 18:40 Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9206)
18:31 Celldömölk - Győr személyvonat (9223) naponta
18:31 18:32 RAILJET railjet (42) naponta
18:56 Veszprém - Győr személyvonat (39513) naponta
19:10 Rajka - Győr személyvonat (9451) naponta
19:10 Sopron - Győr belföldi gyorsvonat (991) naponta
19:16 19:31 Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9201) naponta
19:23 Budapest-Keleti - Győr belföldi gyorsvonat (9406) naponta
19:24 19:25 RAILJET railjet (67) naponta
19:36 19:37 RÉPCE InterCity (918) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
20:10 Wien Südbf (Ost) - Győr személyvonat (9443) naponta
20:21 20:23 CLAUDIUS InterCity (911) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
20:23 20:45 Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9208) naponta
20:23 20:45 ISTRIA nemzetközi gyorsvonat (1246) 2012.VI.22-től VIII.27-ig kedd és péntek
20:26 20:27 RAILJET railjet (165) naponta
20:31 20:32 WIENER WALZER EuroNight (466) naponta
20:53 Komárom - Győr személyvonat (9346) munkanap
20:58 Sopron - Győr személyvonat (9911) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
21:01 Celldömölk - Győr személyvonat (9211) naponta
21:10 Hegyeshalom - Győr személyvonat (9461) naponta
21:11 Veszprém - Győr személyvonat (39511) naponta
21:23 Budapest-Keleti - Győr belföldi gyorsvonat (9408) közlekedik 2011.XII.23-ig és 2012.I.01-től naponta
21:24 21:25 DACIA nemzetközi gyorsvonat (347) 2012.I.11-ig VI.16-tól X.01-ig naponta
22:10 Bruck a.d. Leitha - Győr EUREGIO (9431) naponta
22:23 Budapest-Déli - Győr személyvonat (4918) naponta
22:31 22:32 KÁLMÁN IMRE EuroNight (462) naponta
22:34 Celldömölk - Győr személyvonat (9221) naponta
23:10 Bruck a.d. Leitha - Győr EUREGIO (9441) naponta
23:23 Budapest-Déli - Győr személyvonat (4928) 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
23:50 Sopron - Győr személyvonat (9921) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31

Győr vasútállomás - szolgáltatások



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.