Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Keszthely vasútállomás - Menetrendek


Állomás info Útvonalterv Minden járat Érkező vonatok Induló vonatok
Érkezés Indulás Járat Közlekedik
03:45 Keszthely - Balatonszentgyörgy személyvonat (9649) naponta
05:22 Keszthely - Balatonszentgyörgy belföldi gyorsvonat (869) naponta
07:03 Keszthely - Tapolca személyvonat (9632) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
07:30 Keszthely - Balatonszentgyörgy belföldi gyorsvonat (877) 2012.VI.15-ig IX.03-tól naponta
07:55 Keszthely - Budapest-Déli sebesvonat (18607) 2012.VIII.27
09:22 Keszthely - Balatonszentgyörgy belföldi gyorsvonat (867) naponta
10:03 Keszthely - Balatonszentgyörgy személyvonat (9657) naponta
10:37 Keszthely - Tapolca személyvonat (9642) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
11:22 Keszthely - Balatonszentgyörgy belföldi gyorsvonat (865) naponta
12:05 Keszthely - Balatonszentgyörgy személyvonat (9645) naponta
12:42 Keszthely - Tapolca személyvonat (9634) naponta
13:22 Keszthely - Balatonszentgyörgy belföldi gyorsvonat (875) naponta
13:35 Keszthely - Záhony sebesvonat (16806) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
13:49 Keszthely - Ukk személyvonat (9614) naponta
14:07 Keszthely - Székesfehérvár személyvonat (8615) naponta
14:49 Keszthely - Celldömölk személyvonat (9616) naponta
14:52 Keszthely - Miskolc-Tiszai sebesvonat (5608) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
15:22 Keszthely - Balatonszentgyörgy belföldi gyorsvonat (863) naponta
15:35 Keszthely - Miskolc-Tiszai sebesvonat (15008)
16:42 Keszthely - Szombathely sebesvonat (19804) 2012.VI.17-ig IX.01-től szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint
17:05 Keszthely - Ukk személyvonat (9636) naponta
17:22 Keszthely - Balatonszentgyörgy belföldi gyorsvonat (861) 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
18:05 Keszthely - Balatonszentgyörgy személyvonat (9643) naponta
18:37 Keszthely - Tapolca személyvonat (9638) naponta
20:24 Keszthely - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (1861) 2012.V.01-től VI.15-ig szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint és pénteki közlekedési rend szerint
21:20 Keszthely - Celldömölk személyvonat (9628) munkanap és vasárnap közlekedési rend szerint
23:17 Keszthely - Budapest-Déli személyvonat (18611) 2012.06.15
03:30 Budapest-Déli - Keszthely személyvonat (18610) 2012.06.15
04:13 04:14 Balatonszentgyörgy - Ukk személyvonat (9610) naponta
05:18 Tapolca - Keszthely személyvonat (9609) naponta
05:49 06:15 Balatonszentgyörgy - Ukk személyvonat (9620) naponta
06:06 06:07 Tapolca - Balatonszentgyörgy személyvonat (9639) naponta
07:24 Tapolca - Keszthely személyvonat (9637) 2012.VI.15-ig IX.03-tól naponta
07:24 07:30 Tapolca - Balatonszentgyörgy személyvonat (19647) 2012.VI.16-tól IX.02-ig naponta
07:26 Fonyód - Keszthely személyvonat (8612) naponta
08:19 08:20 Balatonszentgyörgy - Tapolca személyvonat (9612) naponta
08:19 08:20 Balatonszentgyörgy - Ukk személyvonat (19612) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
08:40 08:48 Szombathely - Kaposvár sebesvonat (8807) naponta
09:21 09:24 Balatonszentgyörgy - Celldömölk személyvonat (9622) naponta
09:42 10:03 Tapolca - Balatonszentgyörgy személyvonat (19637) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
10:31 Balatonszentgyörgy - Keszthely belföldi gyorsvonat (860) naponta
10:56 Ukk - Keszthely személyvonat (9627) naponta
11:14 Szombathely - Keszthely sebesvonat (19807) 2012.VI.10-ig szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta 2012.IX.01-től szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint
11:19 11:24 Pécs - Celldömölk sebesvonat (8802) naponta
11:57 Balatonszentgyörgy - Keszthely személyvonat (9652) naponta
12:31 Balatonszentgyörgy - Keszthely belföldi gyorsvonat (862) naponta
13:00 Miskolc-Tiszai - Keszthely sebesvonat (5609) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
13:02 Tapolca - Keszthely személyvonat (9635) naponta
13:02 Ukk - Keszthely személyvonat (19635) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
13:17 Záhony - Keszthely sebesvonat (16809) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
13:47 Fonyód - Keszthely személyvonat (8624) munkanap, de nem közlekedik 2011.XII.27-től 30-ig
13:58 Sátoraljaújhely - Keszthely sebesvonat (15209) 2012.IV.21-ig szombati közlekedési rend szerint 2012.IV.28-tól VI.15-ig naponta 2012.VIII.27-től IX.23-ig naponta 2012.IX.29-től szombati közlekedési rend szerint
14:05 Tapolca - Keszthely személyvonat (9625) naponta
14:05 14:07 Tapolca - Balatonszentgyörgy személyvonat (19625) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
14:31 Balatonszentgyörgy - Keszthely belföldi gyorsvonat (864) naponta
15:06 Celldömölk - Keszthely személyvonat (9615) naponta
15:55 16:00 Ukk - Balatonszentgyörgy személyvonat (9613) naponta
15:57 15:58 Balatonszentgyörgy - Ukk személyvonat (9626) naponta
16:31 Balatonszentgyörgy - Keszthely belföldi gyorsvonat (874) naponta
16:59 17:00 Celldömölk - Pécs sebesvonat (8801) naponta
17:55 Balatonszentgyörgy - Keszthely személyvonat (9646) naponta
18:31 Balatonszentgyörgy - Keszthely belföldi gyorsvonat (866) naponta
18:34 19:00 Ukk - Balatonszentgyörgy személyvonat (9623) naponta
19:29 19:31 Kaposvár - Szombathely sebesvonat (8806) naponta
19:50 19:58 Ukk - Balatonszentgyörgy személyvonat (9611) naponta
19:56 20:24 Balatonszentgyörgy - Tapolca személyvonat (9618) 2012.VI.14-ig IX.02-től naponta
20:21 Balatonszentgyörgy - Keszthely belföldi gyorsvonat (876) 2012.VI.14-ig IX.02-től naponta
20:21 20:24 Balatonszentgyörgy - Tapolca személyvonat (19618) 2012.VI.15, valamint 2012.VIII.27-től IX.01-ig naponta
20:49 Budapest-Déli - Keszthely sebesvonat (18606) 2012.IV.27-től VI.15-ig VIII.31-től IX.28-ig pénteki közlekedési rend szerint
21:40 21:41 Ukk - Balatonszentgyörgy személyvonat (9621) naponta
22:07 22:38 Balatonszentgyörgy - Tapolca személyvonat (9658) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
22:32 Balatonszentgyörgy - Keszthely belföldi gyorsvonat (868) 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
22:55 Tapolca - Keszthely személyvonat (19631) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
23:42 Budapest-Déli - Keszthely belföldi gyorsvonat (1868) 2012.V.01-től 15-ig szombat, vasárnap és ünnepnapi, és pénteki közlekedési rend szerint

Keszthely vasútállomás - szolgáltatások



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.