Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Nyírbátor vasútállomás - Menetrendek


Állomás info Útvonalterv Minden járat Érkező vonatok Induló vonatok
Érkezés Indulás Járat Közlekedik
03:58 Nyírbátor - Nyíregyháza személyvonat (36119) Nem közlekedik: vasárnap és ünnepnap
05:53 Nyírbátor - Nyíregyháza személyvonat (36139) naponta
16:43 Nyírbátor - Debrecen személyvonat (6313) munkanap
00:01 Nyíregyháza - Nyírbátor személyvonat (36138) munkanap és vasárnap közlekedési rend szerint
03:50 03:53 Mátészalka - Debrecen személyvonat (6319) Nem közlekedik: vasárnap és ünnepnap
04:38 04:39 Mátészalka - Debrecen személyvonat (6329) naponta
04:56 04:58 Zajta - Nyíregyháza személyvonat (36129)
05:21 05:22 Fehérgyarmat - Eger személyvonat (6510) naponta
05:50 05:51 Mátészalka - Debrecen InterCity (639) naponta
06:31 06:32 Debrecen - Fehérgyarmat személyvonat (6310) naponta
07:03 07:04 Nyíregyháza - Mátészalka személyvonat (36110) Nem közlekedik: vasárnap és ünnepnap
07:26 07:27 Fehérgyarmat - Eger személyvonat (6520) naponta
07:56 07:58 Mátészalka - Nyíregyháza személyvonat (36117) naponta
08:31 08:32 Füzesabony - Fehérgyarmat személyvonat (6519) naponta
09:26 09:27 Fehérgyarmat - Eger személyvonat (6512) naponta
09:55 09:59 Nyíregyháza - Mátészalka személyvonat (36112) naponta
09:56 09:58 Mátészalka - Nyíregyháza személyvonat (36127) naponta
10:31 10:32 Füzesabony - Fehérgyarmat személyvonat (6517) naponta
11:26 11:27 Fehérgyarmat - Eger személyvonat (6522) naponta
11:55 11:59 Nyíregyháza - Mátészalka személyvonat (36122) naponta
11:56 11:58 Mátészalka - Nyíregyháza személyvonat (36115) naponta
12:31 12:32 Eger - Fehérgyarmat személyvonat (6527) naponta
13:26 13:27 Fehérgyarmat - Eger személyvonat (6514) naponta
13:55 13:59 Nyíregyháza - Mátészalka személyvonat (36114) naponta
13:56 13:58 Mátészalka - Nyíregyháza személyvonat (36125) naponta
14:31 14:32 Debrecen - Fehérgyarmat személyvonat (6324) naponta
15:10 Debrecen - Nyírbátor személyvonat (6314) munkanap
15:26 15:27 Fehérgyarmat - Füzesabony személyvonat (6524) naponta
15:55 15:59 Nyíregyháza - Mátészalka személyvonat (36124) vasárnapi közlekedési rend szerint kivételével naponta
15:55 15:59 Nyíregyháza - Mátészalka személyvonat (36134) vasárnapi közlekedési rend szerint
15:56 15:58 Mátészalka - Nyíregyháza személyvonat (36113) naponta
16:30 16:43 Zajta - Budapest-Nyugati sebesvonat (16305) vasárnapi közlekedési rend szerint
16:31 16:32 Eger - Fehérgyarmat személyvonat (6515) naponta
17:24 17:28 Debrecen - Mátészalka személyvonat (6316) munkanap
17:26 17:27 Fehérgyarmat - Füzesabony személyvonat (6516) naponta
17:50 17:58 Mátészalka - Nyíregyháza személyvonat (36123) naponta
17:55 17:59 Nyíregyháza - Mátészalka személyvonat (36116) naponta
18:31 18:32 Eger - Fehérgyarmat személyvonat (6525) naponta
19:07 19:08 Debrecen - Mátészalka InterCity (638) naponta
19:28 19:29 Fehérgyarmat - Debrecen személyvonat (6311) naponta
19:55 19:59 Nyíregyháza - Mátészalka személyvonat (36118) naponta
19:56 19:58 Mátészalka - Nyíregyháza személyvonat (36111) munkanap és vasárnap közlekedési rend szerint
20:34 20:35 Eger - Mátészalka személyvonat (6513) naponta
21:26 21:27 Mátészalka - Debrecen személyvonat (6321) naponta
21:57 22:01 Nyíregyháza - Mátészalka személyvonat (36166) naponta
21:57 22:01 Nyíregyháza - Zajta személyvonat (36128) munkanap és vasárnap közlekedési rend szerint
22:31 22:32 Debrecen - Mátészalka személyvonat (6318) naponta
23:59 00:04 Debrecen - Mátészalka személyvonat (6328) munkanap és vasárnap közlekedési rend szerint

Nyírbátor vasútállomás - szolgáltatások



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.