Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Raposka vasútállomás - Menetrendek


Állomás info Útvonalterv Minden járat Érkező vonatok Induló vonatok
Érkezés Indulás Járat Közlekedik
04:37 04:38 Balatonszentgyörgy - Ukk személyvonat (9610) naponta
04:50 04:51 Tapolca - Keszthely személyvonat (9609) naponta
05:37 05:38 Tapolca - Balatonszentgyörgy személyvonat (9639) naponta
06:41 06:42 Balatonszentgyörgy - Ukk személyvonat (9620) naponta
06:54 06:55 Tapolca - Balatonszentgyörgy személyvonat (19647) 2012.VI.16-tól IX.02-ig naponta
06:54 06:55 Tapolca - Keszthely személyvonat (9637) 2012.VI.15-ig IX.03-tól naponta
08:46 08:46 Balatonszentgyörgy - Tapolca személyvonat (9612) naponta
08:46 08:46 Balatonszentgyörgy - Ukk személyvonat (19612) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
09:09 09:10 Tapolca - Balatonszentgyörgy személyvonat (19637) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
09:52 09:53 Balatonszentgyörgy - Celldömölk személyvonat (9622) naponta
10:23 10:23 Ukk - Keszthely személyvonat (9627) naponta
11:03 11:04 Keszthely - Tapolca személyvonat (9642) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
11:52 11:53 Pécs - Celldömölk sebesvonat (8802) naponta
12:30 12:31 Tapolca - Keszthely személyvonat (9635) naponta
12:30 12:31 Ukk - Keszthely személyvonat (19635) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
13:11 13:12 Keszthely - Tapolca személyvonat (9634) naponta
13:33 13:34 Tapolca - Balatonszentgyörgy személyvonat (19625) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
13:33 13:34 Tapolca - Keszthely személyvonat (9625) naponta
14:15 14:16 Keszthely - Ukk személyvonat (9614) naponta
14:34 14:35 Celldömölk - Keszthely személyvonat (9615) naponta
15:14 15:15 Keszthely - Celldömölk személyvonat (9616) naponta
15:27 15:28 Ukk - Balatonszentgyörgy személyvonat (9613) naponta
16:22 16:23 Balatonszentgyörgy - Ukk személyvonat (9626) naponta
16:31 16:32 Celldömölk - Pécs sebesvonat (8801) naponta
17:32 17:33 Keszthely - Ukk személyvonat (9636) naponta
18:05 18:05 Ukk - Balatonszentgyörgy személyvonat (9623) naponta
19:03 19:04 Keszthely - Tapolca személyvonat (9638) naponta
19:18 19:18 Ukk - Balatonszentgyörgy személyvonat (9611) naponta
19:59 20:00 Kaposvár - Szombathely sebesvonat (8806) naponta
20:49 20:49 Balatonszentgyörgy - Tapolca személyvonat (9618) 2012.VI.14-ig IX.02-től naponta
20:49 20:49 Balatonszentgyörgy - Tapolca személyvonat (19618) 2012.VI.15, valamint 2012.VIII.27-től IX.01-ig naponta
21:12 21:12 Ukk - Balatonszentgyörgy személyvonat (9621) naponta
21:50 21:51 Keszthely - Celldömölk személyvonat (9628) munkanap és vasárnap közlekedési rend szerint
23:03 23:04 Balatonszentgyörgy - Tapolca személyvonat (9658) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31

Raposka vasútállomás - szolgáltatások



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.