Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Szeged vasútállomás - Menetrendek


Állomás info Útvonalterv Minden járat Érkező vonatok Induló vonatok
Érkezés Indulás Járat Közlekedik
04:35 Szeged - Budapest-Nyugati sebesvonat (7009) 2011.12.11-től 24-ig naponta, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
05:15 Szeged - Kiskunfélegyháza személyvonat (7129) naponta
05:21 Szeged - Békéscsaba személyvonat (7740) naponta
05:46 TORONTÁL InterCity (709) naponta
06:11 Szeged - Kiskunfélegyháza személyvonat (7139) munkanap
06:21 Szeged - Békéscsaba sebesvonat (7700) naponta
06:44 NAPFÉNY InterCity (719) naponta
07:21 Szeged - Békéscsaba személyvonat (7722) naponta
07:22 ARANYHÍD Expressz (1787) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig szombati és ünnepnapi közlekedési rend szerint
07:44 ARANYHOMOK InterCity (707) naponta
07:53 Szeged - Röszke személyvonat (7467) naponta
08:11 Szeged - Kiskunfélegyháza személyvonat (7117) naponta
08:21 Szeged - Békéscsaba sebesvonat (7702) külön rendeletre
08:44 KODÁLY InterCity (717) naponta
09:21 Szeged - Békéscsaba személyvonat (7732) naponta
09:44 MÓRA InterCity (757) naponta
10:21 Szeged - Békéscsaba sebesvonat (7712) külön rendeletre
10:44 TÖMÖRKÉNY InterCity (767) naponta
11:21 Szeged - Békéscsaba személyvonat (7724) naponta
11:44 PAPRIKA InterCity (705) naponta
11:53 Szeged - Röszke személyvonat (7465) naponta
12:11 Szeged - Kiskunfélegyháza személyvonat (7115) naponta
12:21 Szeged - Békéscsaba sebesvonat (7704) külön rendeletre
12:44 DANKÓ PISTA InterCity (715) naponta
13:21 Szeged - Békéscsaba személyvonat (7734) naponta
13:23 CAMPUS Expressz (1755) 2011.XII.21-ig 2012.I.01-től VI.16-ig IX.02-től pénteki közlekedési rend szerint
13:44 KISKUN InterCity (755) naponta
14:11 Szeged - Kiskunfélegyháza személyvonat (7125) naponta
14:21 Szeged - Gyula sebesvonat (7714) naponta
14:25 Szeged - Horgos személyvonat (7475) naponta
14:44 ALFÖLD InterCity (765) naponta
15:21 Szeged - Békéscsaba személyvonat (7726) naponta
15:44 FESZTY InterCity (703) naponta
16:11 Szeged - Kiskunfélegyháza személyvonat (7113) naponta
16:21 Szeged - Békéscsaba sebesvonat (7706) naponta
16:30 Szeged - Horgos személyvonat (7463) vasárnap, valamint 2011.XII.26, 2012.IV.09, V.01, 28, VIII.20, X.23
16:44 HIRÖS InterCity (713) naponta
17:21 Szeged - Békéscsaba személyvonat (7736) naponta
17:44 TISZAVIRÁG InterCity (753) naponta
18:11 Szeged - Kiskunfélegyháza személyvonat (7111) 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
18:21 Szeged - Békéscsaba sebesvonat (7708) pénteki közlekedési rend szerint és vasárnapi közlekedési rend szerint
18:44 KÁRÁSZ InterCity (763) 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
19:21 Szeged - Békéscsaba személyvonat (7728) 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
19:45 Szeged - Budapest-Nyugati belföldi gyorsvonat (7001) naponta
20:21 Szeged - Békéscsaba sebesvonat (7718) külön rendeletre
20:44 Szeged - Budapest-Nyugati sebesvonat (17101) vasárnapi közlekedési rend szerint
21:21 Szeged - Orosháza személyvonat (7738) 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
22:21 Szeged - Orosháza személyvonat (7748) külön rendeletre
05:40 Orosháza - Szeged személyvonat (7729) 2011.12.11-től 24-ig naponta, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
05:51 Kiskunfélegyháza - Szeged személyvonat (7110) 2011.12.11-től 24-ig naponta, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
06:40 Orosháza - Szeged személyvonat (7739) naponta
06:48 Kiskunfélegyháza - Szeged személyvonat (7120) naponta
07:15 Budapest-Nyugati - Szeged személyvonat (7010) naponta
07:40 Békéscsaba - Szeged személyvonat (7749) naponta
07:46 Kiskunfélegyháza - Szeged személyvonat (7130) munkanap
08:15 KÁRÁSZ InterCity (710) 2011.12.11-től 24-ig naponta, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
08:40 Békéscsaba - Szeged sebesvonat (7709) naponta
08:58 Röszke - Szeged személyvonat (7462) naponta
09:15 TISZAVIRÁG InterCity (760) naponta
09:40 Békéscsaba - Szeged személyvonat (7727) naponta
09:46 Kiskunfélegyháza - Szeged személyvonat (7112) naponta
10:15 HIRÖS InterCity (702) naponta
10:40 Békéscsaba - Szeged sebesvonat (7707) külön rendeletre
11:15 TORONTÁL InterCity (712) naponta
11:40 Békéscsaba - Szeged személyvonat (7737) naponta
12:15 NAPFÉNY InterCity (752) naponta
12:40 Békéscsaba - Szeged sebesvonat (7717) külön rendeletre
12:58 Röszke - Szeged személyvonat (7464) naponta
13:15 ARANYHOMOK InterCity (762) naponta
13:40 Békéscsaba - Szeged személyvonat (7725) naponta
13:46 Kiskunfélegyháza - Szeged személyvonat (7114) naponta
14:01 Kiskunfélegyháza - Szeged személyvonat (17114) 2011.XII.21-ig 2012.I.01-től VI.16-ig IX.02-től pénteki közlekedési rend szerint
14:15 KODÁLY InterCity (704) naponta
14:40 Békéscsaba - Szeged sebesvonat (7705) külön rendeletre
15:15 MÓRA InterCity (714) naponta
15:40 Békéscsaba - Szeged személyvonat (7735) naponta
15:46 Kiskunfélegyháza - Szeged személyvonat (7124) naponta
16:15 TÖMÖRKÉNY InterCity (754) naponta
16:25 Horgos - Szeged személyvonat (7466) naponta
16:40 Békéscsaba - Szeged sebesvonat (7715) naponta
17:15 PAPRIKA InterCity (764) naponta
17:40 Békéscsaba - Szeged személyvonat (7723) naponta
17:46 Kiskunfélegyháza - Szeged személyvonat (7116) naponta
18:15 DANKÓ PISTA InterCity (706) naponta
18:20 Horgos - Szeged személyvonat (7476) vasárnap, valamint 2011.XII.26, 2012.IV.09, V.01, 28, VIII.20, X.23
18:40 Békéscsaba - Szeged sebesvonat (7703) naponta
19:15 KISKUN InterCity (716) naponta
19:40 Gyula - Szeged személyvonat (7733) naponta
19:46 Kiskunfélegyháza - Szeged személyvonat (7118) 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
20:15 ALFÖLD InterCity (756) naponta
20:40 Békéscsaba - Szeged sebesvonat (7701) pénteki közlekedési rend szerint és vasárnapi közlekedési rend szerint
21:02 CAMPUS Expressz (1575) 2011.XII.21-ig 2012.I.01-től VI.16-ig IX.02-től vasárnapi közlekedési rend szerint
21:15 FESZTY InterCity (766) naponta
21:28 ARANYHÍD Expressz (1786) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig szombati és ünnepnapi közlekedési rend szerint
21:40 Békéscsaba - Szeged személyvonat (7721) 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
22:15 Budapest-Nyugati - Szeged belföldi gyorsvonat (7008) 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
23:25 Budapest-Nyugati - Szeged belföldi gyorsvonat (7108) 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta

Szeged vasútállomás - szolgáltatások



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.