Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Szombathely vasútállomás - Menetrendek


Állomás info Útvonalterv Minden járat Érkező vonatok Induló vonatok
Érkezés Indulás Járat Közlekedik
03:12 Szombathely - Rajka személyvonat (39859) munkanap
04:16 Szombathely - Sopron személyvonat (9159) naponta
04:31 Szombathely - Szentgotthárd személyvonat (9110) Nem közlekedik: vasárnap és ünnepnap
04:50 Szombathely - Székesfehérvár személyvonat (9019) naponta
04:59 Szombathely - Hegyeshalom személyvonat (39857) naponta
05:05 Szombathely - Pécs sebesvonat (18900) 2012.VI.16-tól IX.02-ig naponta
05:05 Szombathely - Pécs sebesvonat (8900) 2012.VI.15-ig IX.03-tól naponta
05:08 Szombathely - Kőszeg személyvonat (39910) Nem közlekedik: vasárnap és ünnepnap
05:20 Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9209) naponta
06:00 SAVARIA InterCity (919) naponta
06:04 Szombathely - Zalaszentiván személyvonat (9820) naponta
06:05 Szombathely - Bük személyvonat (9199) munkanap
06:05 Szombathely - Kőszeg személyvonat (39920) naponta
06:09 Szombathely - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (909) naponta
06:22 Szombathely - Kaposvár sebesvonat (8807) naponta
06:38 Szombathely - Szentgotthárd személyvonat (9130) naponta
07:00 Szombathely - Győr belföldi gyorsvonat (929) munkanap
07:04 Szombathely - Csorna személyvonat (39817) naponta
07:05 Szombathely - Zalaszentiván személyvonat (9830) naponta
07:05 Szombathely - Zalaszentiván személyvonat (9822) naponta
07:08 Szombathely - Kőszeg személyvonat (39930) naponta
07:09 Szombathely - Budapest-Déli sebesvonat (19607) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
07:09 Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9307)
08:05 Szombathely - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (907) naponta
08:05 Szombathely - Kőszeg személyvonat (39912) naponta
09:05 Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9207) naponta
09:08 Szombathely - Kőszeg személyvonat (39922) naponta
09:08 Szombathely - Szentgotthárd személyvonat (9122) naponta
09:21 Szombathely - Keszthely sebesvonat (19807) 2012.VI.10-ig szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta 2012.IX.01-től szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint
10:05 Szombathely - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (905) naponta
10:05 Szombathely - Kőszeg személyvonat (39932) naponta
11:00 ALPOKALJA InterCity (927) külön rendeletre
11:05 Szombathely - Veszprém személyvonat (9015) naponta
11:05 Szombathely - Zalaszentiván személyvonat (9814) naponta
11:08 Szombathely - Kőszeg személyvonat (39914) naponta
11:50 Szombathely - Csorna személyvonat (39825) naponta
12:05 Szombathely - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (9005) naponta
12:05 Szombathely - Kőszeg személyvonat (39924) munkanap
12:08 Szombathely - Szentgotthárd személyvonat (9124) naponta
12:35 Szombathely - Sopron személyvonat (9165) naponta
13:00 RÉPCE InterCity (915) naponta
13:05 Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9205) naponta
13:05 Szombathely - Pécs sebesvonat (8904) naponta
13:08 Szombathely - Kőszeg személyvonat (39934) naponta
13:50 Szombathely - Zalaszentiván személyvonat (9824) naponta
14:03 Szombathely - Boba belföldi gyorsvonat (9003) naponta
14:05 Szombathely - Bük személyvonat (9195) munkanap
14:05 Szombathely - Kőszeg személyvonat (39944) munkanap
14:08 Szombathely - Szentgotthárd személyvonat (9144) naponta
14:28 Szombathely - Celldömölk személyvonat (9045) munkanap, de nem közlekedik 2011.XII.27-től 30-ig
14:32 Szombathely - Zalaszentiván személyvonat (9834) naponta
14:33 Szombathely - Hegyeshalom személyvonat (39853) naponta
14:35 Szombathely - Sopron személyvonat (9185) naponta
15:00 ISIS InterCity (913) naponta
15:05 Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9203) naponta
15:05 Szombathely - Bük személyvonat (9193) munkanap
15:08 Szombathely - Kőszeg személyvonat (39916) naponta
15:08 Szombathely - Szentgotthárd személyvonat (9116) naponta
16:05 Szombathely - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (903) naponta
16:05 Szombathely - Bük személyvonat (9103) munkanap
16:05 Szombathely - Kőszeg személyvonat (39926) naponta
16:27 Szombathely - Zalaszentiván személyvonat (9816) naponta
16:28 Szombathely - Celldömölk személyvonat (9033) munkanap, de nem közlekedik 2011.XII.27-től 30-ig
16:33 Szombathely - Csorna személyvonat (39811) naponta
17:00 BOROSTYÁNKŐ InterCity (923) naponta
17:05 Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9201) naponta
17:05 Szombathely - Pécs sebesvonat (8906) naponta
17:08 Szombathely - Kőszeg személyvonat (39936) naponta
17:08 Szombathely - Szentgotthárd személyvonat (9146) naponta
18:05 Szombathely - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (901) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
18:05 Szombathely - Kőszeg személyvonat (39946) naponta
18:08 Szombathely - Zalaszentiván személyvonat (9828) naponta
18:28 Szombathely - Celldömölk személyvonat (9011) naponta
18:33 Szombathely - Csorna személyvonat (39821) naponta
18:38 Szombathely - Szentgotthárd személyvonat (9118) naponta
19:00 CLAUDIUS InterCity (911) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
19:08 Szombathely - Kőszeg személyvonat (39918) naponta
19:25 Szombathely - Zalaegerszeg személyvonat (9818) naponta
20:03 Szombathely - Veszprém személyvonat (9021) naponta
20:38 Szombathely - Szentgotthárd személyvonat (9138) naponta
21:05 Szombathely - Celldömölk személyvonat (9041) munkanap, de nem közlekedik 2011.XII.27-től 30-ig
21:08 Szombathely - Kőszeg személyvonat (39938) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
22:25 Szombathely - Csorna személyvonat (39831) munkanap és vasárnap közlekedési rend szerint
22:25 Szombathely - Répcelak személyvonat (39861) szombati és ünnepnapi közlekedési rend szerint
22:30 Szombathely - Zalaegerszeg személyvonat (9838) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
22:31 Szombathely - Celldömölk személyvonat (9061) 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta
22:45 Szombathely - Kőszeg személyvonat (39948) munkanap és vasárnap közlekedési rend szerint
04:50 Zalaszentiván - Szombathely személyvonat (9829) Nem közlekedik: vasárnap és ünnepnap
04:54 Kőszeg - Szombathely személyvonat (39919) Nem közlekedik: vasárnap és ünnepnap
04:55 05:08 Sopron - Szentgotthárd személyvonat (9150) naponta
04:56 Répcelak - Szombathely személyvonat (39860) Nem közlekedik: vasárnap és ünnepnap
05:01 05:16 Szentgotthárd - Sopron személyvonat (9119) naponta
05:02 Celldömölk - Szombathely személyvonat (19030) Nem közlekedik: vasárnap és ünnepnap
05:32 Celldömölk - Szombathely személyvonat (9030) naponta
05:49 Zalaszentiván - Szombathely személyvonat (9839) naponta
05:53 06:16 Szentgotthárd - Sopron személyvonat (9129) naponta
05:55 Sopron - Szombathely személyvonat (9160) naponta
05:55 Zalaszentiván - Szombathely személyvonat (9839) naponta
05:57 Kőszeg - Szombathely személyvonat (39929) naponta
06:03 Csorna - Szombathely személyvonat (39810) munkanap
06:03 Répcelak - Szombathely személyvonat (39862) vasárnap és ünnepnap
06:50 Veszprém - Szombathely személyvonat (9020) naponta
06:52 Zalaegerszeg - Szombathely személyvonat (9849) naponta
06:53 07:16 Szentgotthárd - Sopron személyvonat (9139) naponta
06:54 Kőszeg - Szombathely személyvonat (39939) naponta
06:55 07:08 Sopron - Szentgotthárd személyvonat (9170) naponta
06:57 Csorna - Szombathely személyvonat (39820) naponta
07:14 Bük - Szombathely személyvonat (9190) munkanap
07:37 Szentgotthárd - Szombathely személyvonat (9149) Nem közlekedik: vasárnap és ünnepnap
07:53 Veszprém - Szombathely személyvonat (9010) naponta
07:55 Sopron - Szombathely személyvonat (9180) naponta
07:57 Kőszeg - Szombathely személyvonat (39917) naponta
08:47 Celldömölk - Szombathely személyvonat (9032) naponta
08:48 09:00 HALÁSZBÁSTYA InterCity (917) naponta
08:54 Kőszeg - Szombathely személyvonat (39927) naponta
08:54 Zalaegerszeg - Szombathely személyvonat (9817) naponta
08:55 09:05 ZAGREB-CORVINUS nemzetközi gyorsvonat (285) naponta
09:01 BOROSTYÁNKŐ InterCity (910) naponta
09:23 09:35 Szentgotthárd - Sopron személyvonat (9127) naponta
09:46 Budapest-Déli - Szombathely belföldi gyorsvonat (900) naponta
09:55 Hegyeshalom - Szombathely személyvonat (39812) naponta
09:57 Kőszeg - Szombathely személyvonat (39937) naponta
10:26 11:08 Sopron - Szentgotthárd személyvonat (9162) naponta
10:47 Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9200) naponta
10:53 11:35 Szentgotthárd - Sopron személyvonat (9147) naponta
10:54 Kőszeg - Szombathely személyvonat (39915) naponta
10:54 Pécs - Szombathely sebesvonat (8909) naponta
11:01 CLAUDIUS InterCity (912) naponta
11:46 Budapest-Déli - Szombathely belföldi gyorsvonat (902) naponta
11:57 Kőszeg - Szombathely személyvonat (39925) munkanap
12:26 13:08 Sopron - Szentgotthárd személyvonat (9154) naponta
12:47 Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9302) naponta
12:53 13:35 Szentgotthárd - Sopron személyvonat (9115) naponta
12:54 Kőszeg - Szombathely személyvonat (39935) naponta
12:54 Zalaszentiván - Szombathely személyvonat (9825) naponta
13:01 SAVARIA InterCity (922) naponta
13:21 Rajka - Szombathely személyvonat (39822) naponta
13:26 Sopron - Szombathely személyvonat (9164) naponta
13:46 Budapest-Déli - Szombathely belföldi gyorsvonat (904) naponta
13:53 Szentgotthárd - Szombathely személyvonat (9125) naponta
13:57 Kőszeg - Szombathely személyvonat (39945) munkanap
14:26 14:38 Sopron - Szentgotthárd személyvonat (9174) naponta
14:47 Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9202) naponta
14:53 Szentgotthárd - Szombathely személyvonat (9135) naponta
14:54 Kőszeg - Szombathely személyvonat (39913) naponta
14:54 Pécs - Szombathely sebesvonat (8907) naponta
14:56 Bük - Szombathely személyvonat (9194) munkanap
15:23 15:35 Szentgotthárd - Sopron személyvonat (9145) naponta
15:26 Celldömölk - Szombathely személyvonat (9036) munkanap, de nem közlekedik 2011.XII.27-től 30-ig
15:26 16:08 Sopron - Szentgotthárd személyvonat (9184) naponta
15:45 Zalaszentiván - Szombathely személyvonat (9835) naponta
15:46 Boba - Szombathely belföldi gyorsvonat (9004) naponta
15:56 Bük - Szombathely személyvonat (9196) munkanap
15:57 Kőszeg - Szombathely személyvonat (39923) naponta
16:15 Csorna - Szombathely személyvonat (39814) naponta
16:23 16:35 Szentgotthárd - Sopron személyvonat (9113) naponta
16:26 16:38 Sopron - Szentgotthárd személyvonat (9156) naponta
16:47 Veszprém - Szombathely személyvonat (9024) naponta
16:47 Zalaszentiván - Szombathely személyvonat (9823) naponta
16:53 Szentgotthárd - Szombathely személyvonat (9123) naponta
16:54 Kőszeg - Szombathely személyvonat (39933) naponta
16:56 Bük - Szombathely személyvonat (9106) munkanap
17:01 ALPOKALJA InterCity (924) naponta
17:23 17:35 Szentgotthárd - Sopron személyvonat (9133) naponta
17:26 Sopron - Szombathely személyvonat (9166) naponta
17:46 Budapest-Déli - Szombathely belföldi gyorsvonat (9006) naponta
17:55 Csorna - Szombathely személyvonat (39824) naponta
17:57 Kőszeg - Szombathely személyvonat (39943) naponta
18:23 18:30 Szentgotthárd - Sopron személyvonat (9143) naponta
18:47 Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9204) naponta
18:47 Zalaszentiván - Szombathely személyvonat (9821) naponta
18:52 19:38 Sopron - Szentgotthárd személyvonat (9176) naponta
18:54 Kőszeg - Szombathely személyvonat (39911) naponta
18:54 19:05 ZAGREB-CORVINUS nemzetközi gyorsvonat (284) naponta
19:01 19:11 HALÁSZBÁSTYA InterCity (916) naponta
19:09 Keszthely - Szombathely sebesvonat (19804) 2012.VI.17-ig IX.01-től szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint
19:35 19:40 Szentgotthárd - Sopron személyvonat (9111) naponta
19:46 Budapest-Déli - Szombathely belföldi gyorsvonat (906) naponta
19:54 Csorna - Szombathely személyvonat (39816) naponta
20:47 Budapest-Déli - Szombathely sebesvonat (19606) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
20:47 Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9206)
20:50 21:38 Sopron - Szentgotthárd személyvonat (9158) naponta
20:53 21:05 Szentgotthárd - Sopron személyvonat (9121) naponta
20:54 Kőszeg - Szombathely személyvonat (39931) naponta
21:01 RÉPCE InterCity (918) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
21:16 Zalaegerszeg - Szombathely személyvonat (9811) naponta
21:46 Budapest-Déli - Szombathely belföldi gyorsvonat (908) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
21:50 22:38 Sopron - Szentgotthárd személyvonat (9168) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
21:53 22:35 Szentgotthárd - Sopron személyvonat (9131) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
21:57 Kaposvár - Szombathely sebesvonat (8806) naponta
22:07 Csorna - Szombathely belföldi gyorsvonat (928) naponta
22:33 Csorna - Szombathely személyvonat (39818) munkanap és vasárnap közlekedési rend szerint
22:36 Kőszeg - Szombathely személyvonat (39941) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
22:47 Budapest-Keleti - Szombathely belföldi gyorsvonat (9208) naponta
22:54 Pécs - Szombathely sebesvonat (8901) naponta
23:23 Szentgotthárd - Szombathely személyvonat (9141) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31
23:26 Sopron - Szombathely személyvonat (9178) nem közlekedik: 2011.XII.24, 31

Szombathely vasútállomás - szolgáltatások



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.