Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Targu Mures vasútállomás - Menetrendek


Állomás info Útvonalterv Minden járat Érkező vonatok Induló vonatok
Érkezés Indulás Járat Közlekedik
00:20 MAROS InterCity (377) naponta
05:50 Razboieni - Targu Mures Regionalis vonat (4520) naponta
05:53 Deda - Targu Mures Regionalis vonat (4541) naponta
06:24 Razboieni - Targu Mures Regionalis vonat (4522) naponta
06:35 Gheorghieni - Targu Mures Regionalis vonat (4011) naponta
07:20 Deda - Targu Mures Rapid (1843) naponta
07:23 Ludus - Targu Mures Regionalis vonat (4524) naponta
09:03 Vintu De Jos - Targu Mures Regionalis vonat (2442) naponta
12:20 Vintu De Jos - Targu Mures Rapid (1816) naponta
13:18 Deda - Targu Mures Regionalis vonat (4543) naponta
13:33 Razboieni - Targu Mures Regionalis vonat (4526) naponta
16:16 Galati - Targu Mures Rapid (1972) naponta
16:48 Razboieni - Targu Mures Regionalis vonat (4528) naponta
17:47 Cluj Napoca - Targu Mures belföldi gyorsvonat (368) naponta
18:35 Izvoru Oltului - Targu Mures Regionalis vonat (4013) naponta
18:40 Razboieni - Targu Mures Regionalis vonat (4530) naponta
21:09 Brasov - Targu Mures Regionalis vonat (4015) naponta
21:41 Sibiu - Targu Mures Regionalis vonat (2443) naponta
22:56 Brasov - Targu Mures InterCity (541) naponta

Targu Mures vasútállomás - szolgáltatások



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.