Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Záhony vasútállomás - Menetrendek


Állomás info Útvonalterv Minden járat Érkező vonatok Induló vonatok
Érkezés Indulás Járat Közlekedik
03:58 Záhony - Nyíregyháza személyvonat (6119) naponta
04:15 Záhony - Tiborszállás személyvonat (6359) naponta
04:19 Záhony - Keszthely sebesvonat (16809) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
05:03 Záhony - Debrecen személyvonat (6129) naponta
05:22 Záhony - Cegléd személyvonat (6139) 2012.VI.15-ig és VIII.27-től naponta
05:22 Záhony - Tapolca sebesvonat (16907) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
05:31 LATORCA InterCity (627) naponta
06:03 Záhony - Budapest-Nyugati sebesvonat (6107) naponta
06:12 Záhony - Vásárosnamény személyvonat (6369) munkanap
06:30 Záhony - Chop személyvonat (6210) naponta
07:03 Záhony - Cegléd személyvonat (6117) naponta
07:15 Záhony - Mátészalka személyvonat (6347) naponta
08:03 Záhony - Budapest-Nyugati sebesvonat (6205) naponta
08:15 Záhony - Chop személyvonat (6212) naponta
09:03 Záhony - Cegléd személyvonat (6127)
10:03 Záhony - Budapest-Nyugati sebesvonat (6105) naponta
10:25 Záhony - Mátészalka személyvonat (6367) naponta
11:03 Záhony - Cegléd személyvonat (6115)
11:45 Záhony - Chop személyvonat (6214) naponta
12:03 Záhony - Budapest-Nyugati sebesvonat (6203) naponta
13:03 Záhony - Budapest-Nyugati személyvonat (6135)
13:11 Záhony - Tiborszállás személyvonat (6345) naponta
14:03 Záhony - Budapest-Nyugati sebesvonat (6103) naponta
14:40 BEREG InterCity (623) naponta
15:03 Záhony - Cegléd személyvonat (6113)
15:05 Záhony - Vásárosnamény személyvonat (6355) munkanap és vasárnap közlekedési rend szerint
15:32 Záhony - Chop személyvonat (6216) naponta
16:03 Záhony - Budapest-Nyugati sebesvonat (6201) naponta
16:27 VÁRDA InterCity (621)
16:35 Záhony - Mátészalka személyvonat (6343) naponta
17:03 Záhony - Budapest-Nyugati személyvonat (6123) naponta
18:03 Záhony - Püspökladány személyvonat (6111) naponta
19:29 Záhony - Szolnok személyvonat (6121)
20:03 Záhony - Debrecen személyvonat (6131) naponta
20:10 Záhony - Chop személyvonat (6218) naponta
20:10 Záhony - Tiborszállás személyvonat (6341) naponta
04:57 06:32 TISZA nemzetközi gyorsvonat (15) naponta
05:18 Vásárosnamény - Záhony személyvonat (6340) munkanap
06:24 Debrecen - Záhony személyvonat (6110) naponta
06:54 Mátészalka - Záhony személyvonat (6350) naponta
06:57 Nyíregyháza - Záhony személyvonat (6120) naponta
07:45 Chop - Záhony személyvonat (6211) naponta
07:57 Püspökladány - Záhony személyvonat (6130) naponta
08:57 Szolnok - Záhony személyvonat (6140) naponta
09:36 Tiborszállás - Záhony személyvonat (6360) naponta
09:53 Chop - Záhony személyvonat (6213) naponta
09:57 Szolnok - Záhony személyvonat (6150) naponta
10:57 Budapest-Nyugati - Záhony személyvonat (6160) naponta
11:21 BEREG InterCity (622) naponta
11:57 Budapest-Nyugati - Záhony sebesvonat (6200) naponta
12:42 Tiborszállás - Záhony személyvonat (6352) naponta
12:57 Cegléd - Záhony személyvonat (6112)
13:35 Chop - Záhony személyvonat (6215) naponta
13:57 Budapest-Nyugati - Záhony sebesvonat (6202) naponta
14:15 Mátészalka - Záhony személyvonat (6344) munkanap és vasárnap közlekedési rend szerint
14:57 Cegléd - Záhony személyvonat (6122)
15:27 Nyíregyháza - Záhony személyvonat (6114) 2011.XII.21-ig 2012.I.01-től VI.16-ig IX.02-től munkanap
15:50 Mátészalka - Záhony személyvonat (6354) naponta
15:57 Budapest-Nyugati - Záhony sebesvonat (6102) naponta
16:27 Debrecen - Záhony személyvonat (6124) 2011.XII.21-ig 2012.I.01-től VI.16-ig IX.02-től munkanap
16:48 Chop - Záhony személyvonat (6217) naponta
16:57 Cegléd - Záhony személyvonat (6134) naponta
17:21 UNG InterCity (614) naponta
17:57 Budapest-Nyugati - Záhony sebesvonat (6204) naponta
18:27 Püspökladány - Záhony személyvonat (6116) 2011.XII.21-ig 2012.I.01-től VI.16-ig IX.02-től munkanap
18:53 Tiborszállás - Záhony személyvonat (6346) naponta
18:57 Cegléd - Záhony személyvonat (6126) naponta
19:21 LATORCA InterCity (624) naponta
19:57 Budapest-Nyugati - Záhony sebesvonat (6104) naponta
20:57 Cegléd - Záhony személyvonat (6136)
20:57 Tapolca - Záhony sebesvonat (16906) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
21:14 Mátészalka - Záhony személyvonat (6348) naponta
21:21 RÉTKÖZ InterCity (1626) pénteki közlekedési rend szerint
21:48 Chop - Záhony személyvonat (6219) naponta
21:57 Budapest-Nyugati - Záhony sebesvonat (6206) naponta
22:41 Keszthely - Záhony sebesvonat (16806) 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta
22:58 23:56 TISZA nemzetközi gyorsvonat (16) naponta
23:57 Budapest-Nyugati - Záhony sebesvonat (6106) naponta

Záhony vasútállomás - szolgáltatások



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.