Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Albertirsa - Budapest-Nyugati személyvonat (2717)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
06:50 Albertirsa
06:55 06:56 Pilis 7 km
06:59 07:00 Monorierdő 11 km
07:05 07:07 Monor 17 km
07:11 07:11 Hosszúberek-Péteri 22 km
07:14 07:15 Üllő 26 km
07:19 07:20 Vecsés-Kertekalja 32 km
07:22 07:23 Vecsés 33 km
07:26 07:27 Ferihegy 37 km
07:29 07:29 Szemeretelep 39 km
07:31 07:32 Pestszentlőrinc 41 km
07:35 07:36 Kőbánya-Kispest 44 km
07:39 07:40 Kőbánya alsó 47 km
07:44 07:45 Zugló 50 km
07:52 Budapest-Nyugati 55 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.