Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Albertirsa - Budapest-Nyugati személyvonat (2729)

Közlekedik: munkanap

Érkezés Indulás Megálló km
05:50 Albertirsa
05:55 05:56 Pilis 7 km
05:59 06:00 Monorierdő 11 km
06:05 06:07 Monor 17 km
06:11 06:11 Hosszúberek-Péteri 22 km
06:14 06:15 Üllő 26 km
06:19 06:20 Vecsés-Kertekalja 32 km
06:22 06:23 Vecsés 33 km
06:26 06:27 Ferihegy 37 km
06:29 06:29 Szemeretelep 39 km
06:31 06:32 Pestszentlőrinc 41 km
06:35 06:36 Kőbánya-Kispest 44 km
06:39 06:40 Kőbánya alsó 47 km
06:44 06:45 Zugló 50 km
06:52 Budapest-Nyugati 55 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.