Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Bakonyszentlászló - Győr személyvonat (39539)

Közlekedik: Nem közlekedik: vasárnap és ünnepnap, de nem közlekedik 2011.XII.25-től 2012.I.01-ig

Érkezés Indulás Megálló km
05:10 Bakonyszentlászló
05:14 05:14 Bakonygyirót 3 km
05:19 05:20 Veszprémvarsány 7 km
05:24 05:24 Bakonypéterd 10 km
05:27 05:28 Győrasszonyfa 13 km
05:30 05:38 Tarjánpuszta 14 km
05:45 05:46 Pannonhalma 20 km
05:48 05:48 Écs 22 km
05:52 05:52 Nyúl 25 km
06:04 06:05 Győrszabadhegy 35 km
06:09 06:10 Győr-Gyárváros 39 km
06:14 Győr 41 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.