Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Bakonyszentlászló - Győr személyvonat (39529)

Közlekedik: 2011.12.11-től 24-ig naponta, 2012.01.02-től 12.08-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
04:10 Bakonyszentlászló
04:14 04:14 Bakonygyirót 3 km
04:19 04:20 Veszprémvarsány 7 km
04:24 04:24 Bakonypéterd 10 km
04:27 04:28 Győrasszonyfa 13 km
04:30 04:31 Tarjánpuszta 14 km
04:38 04:39 Pannonhalma 20 km
04:41 04:41 Écs 22 km
04:45 04:45 Nyúl 25 km
04:57 05:01 Győrszabadhegy 35 km
05:05 05:06 Győr-Gyárváros 39 km
05:10 Győr 41 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.