Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Balatonszentgyörgy - Budapest-Déli sebesvonat (18603)

Közlekedik: 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
14:20 Balatonszentgyörgy
14:23 14:24 Balatonberény 3 km
14:28 14:29 Balatonmáriafürdő 7 km
14:34 14:35 Balatonmáriafürdő alsó 12 km
14:37 14:38 Balatonfenyves alsó 14 km
14:41 14:42 Balatonfenyves 16 km
14:45 14:46 Alsóbélatelep 19 km
14:48 14:49 Bélatelep 21 km
14:52 14:56 Fonyód 23 km
15:00 15:01 Fonyódliget 26 km
15:06 15:07 Balatonboglár 31 km
15:11 15:12 Balatonlelle 34 km
15:14 15:15 Balatonlelle felső 37 km
15:21 15:24 Balatonszemes 41 km
15:29 15:30 Balatonszárszó 46 km
15:35 15:36 Balatonföldvár 50 km
15:38 15:39 Szántód-Kőröshegy 52 km
15:43 15:44 Zamárdi 56 km
15:46 15:47 Zamárdi felső 58 km
15:49 15:50 Balatonszéplak alsó 60 km
15:52 15:53 Balatonszéplak felső 62 km
15:56 16:08 Siófok 65 km
16:12 16:13 Szabadifürdő 69 km
16:15 16:16 Szabadisóstó 71 km
16:20 16:21 Balatonvilágos 75 km
16:24 16:25 Balatonaliga 78 km
16:32 16:37 Lepsény 85 km
16:42 16:43 Polgárdi-Tekerespuszta 90 km
16:47 16:48 Kiscséripuszta 95 km
16:53 16:54 Szabadbattyán 103 km
16:59 17:00 Székesfehérvár-Repülőtér 109 km
17:06 17:09 Székesfehérvár 113 km
17:24 17:26 Agárd 128 km
17:28 17:30 Gárdony 130 km
17:32 17:34 Velencefürdő 132 km
17:36 17:38 Velence 133 km
18:14 18:18 Kelenföld 176 km
18:25 Budapest-Déli 180 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.