Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Balatonszentgyörgy - Budapest-Déli sebesvonat (18701)

Közlekedik: 2012.V.01-től VI.10-ig IX.02-től 23-ig vasárnapi közlekedési rend szerint

Érkezés Indulás Megálló km
18:23 Balatonszentgyörgy
18:26 18:27 Balatonberény 3 km
18:31 18:32 Balatonmáriafürdő 7 km
18:38 18:39 Balatonmáriafürdő alsó 12 km
18:41 18:42 Balatonfenyves alsó 14 km
18:45 18:46 Balatonfenyves 16 km
18:49 18:50 Alsóbélatelep 19 km
18:52 18:53 Bélatelep 21 km
18:56 19:05 Fonyód 23 km
19:08 19:09 Fonyódliget 26 km
19:14 19:15 Balatonboglár 31 km
19:19 19:20 Balatonlelle 34 km
19:23 19:26 Balatonlelle felső 37 km
19:32 19:35 Balatonszemes 41 km
19:39 19:40 Balatonszárszó 46 km
19:44 19:45 Balatonföldvár 50 km
19:48 19:49 Szántód-Kőröshegy 52 km
19:53 19:54 Zamárdi 56 km
19:57 19:58 Zamárdi felső 58 km
20:00 20:01 Balatonszéplak alsó 60 km
20:03 20:04 Balatonszéplak felső 62 km
20:07 20:09 Siófok 65 km
20:13 20:14 Szabadifürdő 69 km
20:16 20:17 Szabadisóstó 71 km
20:21 20:22 Balatonvilágos 75 km
20:25 20:26 Balatonaliga 78 km
20:33 20:37 Lepsény 85 km
20:54 20:55 Székesfehérvár-Repülőtér 109 km
21:00 21:03 Székesfehérvár 113 km
21:18 21:20 Agárd 128 km
21:23 21:31 Gárdony 130 km
21:33 21:35 Velencefürdő 132 km
21:37 21:39 Velence 133 km
22:14 22:18 Kelenföld 176 km
22:25 Budapest-Déli 180 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.