Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Balatonszentgyörgy - Celldömölk személyvonat (9622)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
09:09 Balatonszentgyörgy
09:15 09:16 Fenékpuszta 5 km
09:21 09:24 Keszthely 10 km
09:26 09:27 Alsógyenes 12 km
09:29 09:30 Gyenesdiás 14 km
09:32 09:33 Vonyarcvashegy 16 km
09:37 09:38 Balatongyörök 19 km
09:41 09:42 Becehegy 22 km
09:45 09:46 Balatonederics 25 km
09:52 09:53 Raposka 31 km
09:57 10:02 Tapolca 35 km
10:06 10:07 Lesencetomaj 40 km
10:10 10:10 Uzsabánya alsó 44 km
10:13 10:14 Uzsa 46 km
10:19 10:20 Sümegi Bazaltbánya 51 km
10:23 10:26 Sümeg 55 km
10:28 10:29 Nyírlak 57 km
10:31 10:32 Zalagyömörő 60 km
10:34 10:35 Gógánfa 61 km
10:37 10:39 Ukk 63 km
10:41 10:42 Rigács 66 km
10:45 10:46 Nemeskeresztúr 70 km
10:49 10:50 Jánosháza 73 km
10:53 10:53 Kemenespálfa 76 km
10:57 10:58 Boba 81 km
11:01 11:02 Nemeskocs 83 km
11:10 Celldömölk 91 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.