Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Balatonszentgyörgy - Tapolca személyvonat (9612)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
08:08 Balatonszentgyörgy
08:14 08:14 Fenékpuszta 5 km
08:19 08:20 Keszthely 10 km
08:22 08:23 Alsógyenes 12 km
08:25 08:25 Gyenesdiás 14 km
08:27 08:30 Vonyarcvashegy 16 km
08:33 08:34 Balatongyörök 19 km
08:37 08:37 Becehegy 22 km
08:40 08:41 Balatonederics 25 km
08:46 08:46 Raposka 31 km
08:49 Tapolca 35 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.