Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Balatonszentgyörgy - Tapolca személyvonat (9658)

Közlekedik: nem közlekedik: 2011.XII.24, 31

Érkezés Indulás Megálló km
21:55 Balatonszentgyörgy
22:01 22:02 Fenékpuszta 5 km
22:07 22:38 Keszthely 10 km
22:40 22:41 Alsógyenes 12 km
22:43 22:44 Gyenesdiás 14 km
22:46 22:47 Vonyarcvashegy 16 km
22:50 22:51 Balatongyörök 19 km
22:53 22:54 Becehegy 22 km
22:57 22:58 Balatonederics 25 km
23:03 23:04 Raposka 31 km
23:07 Tapolca 35 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.