Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Balatonszentgyörgy - Ukk személyvonat (19612)

Közlekedik: 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
08:08 Balatonszentgyörgy
08:14 08:14 Fenékpuszta 5 km
08:19 08:20 Keszthely 10 km
08:22 08:23 Alsógyenes 12 km
08:25 08:25 Gyenesdiás 14 km
08:27 08:30 Vonyarcvashegy 16 km
08:33 08:34 Balatongyörök 19 km
08:37 08:37 Becehegy 22 km
08:40 08:41 Balatonederics 25 km
08:46 08:46 Raposka 31 km
08:49 08:50 Tapolca 35 km
08:57 08:58 Uzsabánya alsó 44 km
09:09 09:10 Sümeg 55 km
09:14 09:15 Zalagyömörő 60 km
09:16 09:17 Gógánfa 61 km
09:19 Ukk 63 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.