Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Balatonszentgyörgy - Ukk személyvonat (9620)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
05:35 Balatonszentgyörgy
05:41 05:41 Fenékpuszta 5 km
05:49 06:15 Keszthely 10 km
06:17 06:18 Alsógyenes 12 km
06:20 06:21 Gyenesdiás 14 km
06:23 06:24 Vonyarcvashegy 16 km
06:27 06:28 Balatongyörök 19 km
06:31 06:32 Becehegy 22 km
06:35 06:36 Balatonederics 25 km
06:41 06:42 Raposka 31 km
06:45 06:46 Tapolca 35 km
06:50 06:51 Lesencetomaj 40 km
06:55 06:56 Uzsabánya alsó 44 km
06:59 07:00 Uzsa 46 km
07:04 07:05 Sümegi Bazaltbánya 51 km
07:08 07:09 Sümeg 55 km
07:11 07:12 Nyírlak 57 km
07:14 07:15 Zalagyömörő 60 km
07:17 07:18 Gógánfa 61 km
07:20 Ukk 63 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.