Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Balatonszentgyörgy - Ukk személyvonat (9610)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
04:01 Balatonszentgyörgy
04:08 04:08 Fenékpuszta 5 km
04:13 04:14 Keszthely 10 km
04:16 04:16 Alsógyenes 12 km
04:18 04:19 Gyenesdiás 14 km
04:21 04:22 Vonyarcvashegy 16 km
04:25 04:25 Balatongyörök 19 km
04:27 04:28 Becehegy 22 km
04:31 04:32 Balatonederics 25 km
04:37 04:38 Raposka 31 km
04:42 04:43 Tapolca 35 km
04:50 04:51 Uzsabánya alsó 44 km
04:58 04:59 Sümegi Bazaltbánya 51 km
05:03 05:04 Sümeg 55 km
05:09 05:10 Zalagyömörő 60 km
05:11 05:12 Gógánfa 61 km
05:14 Ukk 63 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.