Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Balatonszentgyörgy - Ukk személyvonat (9626)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
15:47 Balatonszentgyörgy
15:52 15:52 Fenékpuszta 5 km
15:57 15:58 Keszthely 10 km
16:00 16:00 Alsógyenes 12 km
16:02 16:03 Gyenesdiás 14 km
16:05 16:06 Vonyarcvashegy 16 km
16:09 16:10 Balatongyörök 19 km
16:13 16:13 Becehegy 22 km
16:16 16:17 Balatonederics 25 km
16:22 16:23 Raposka 31 km
16:27 16:35 Tapolca 35 km
16:39 16:40 Lesencetomaj 40 km
16:43 16:44 Uzsabánya alsó 44 km
16:47 16:48 Uzsa 46 km
16:53 16:54 Sümegi Bazaltbánya 51 km
16:58 16:59 Sümeg 55 km
17:02 17:03 Nyírlak 57 km
17:05 17:06 Zalagyömörő 60 km
17:08 17:09 Gógánfa 61 km
17:11 Ukk 63 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.