Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Déli - Balatonszentgyörgy sebesvonat (18504)

Közlekedik: 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
13:41 Budapest-Déli
13:47 13:48 Kelenföld 4 km
14:20 14:21 Velence 47 km
14:23 14:24 Velencefürdő 48 km
14:26 14:27 Gárdony 50 km
14:29 14:30 Agárd 52 km
14:45 14:50 Székesfehérvár 67 km
14:55 14:55 Székesfehérvár-Repülőtér 71 km
15:00 15:01 Szabadbattyán 77 km
15:06 15:07 Kiscséripuszta 85 km
15:11 15:11 Polgárdi-Tekerespuszta 90 km
15:15 15:20 Lepsény 95 km
15:27 15:28 Balatonaliga 102 km
15:31 15:32 Balatonvilágos 105 km
15:36 15:37 Szabadisóstó 109 km
15:39 15:40 Szabadifürdő 111 km
15:44 16:02 Siófok 115 km
16:05 16:06 Balatonszéplak felső 118 km
16:08 16:09 Balatonszéplak alsó 120 km
16:11 16:12 Zamárdi felső 122 km
16:14 16:15 Zamárdi 124 km
16:19 16:20 Szántód-Kőröshegy 128 km
16:22 16:23 Balatonföldvár 130 km
16:28 16:36 Balatonszárszó 134 km
16:41 16:42 Balatonszemes 139 km
16:47 16:48 Balatonlelle felső 143 km
16:50 16:51 Balatonlelle 146 km
16:55 16:56 Balatonboglár 149 km
17:01 17:02 Fonyódliget 154 km
17:05 17:07 Fonyód 157 km
17:10 17:10 Bélatelep 159 km
17:12 17:13 Alsóbélatelep 161 km
17:16 17:17 Balatonfenyves 164 km
17:19 17:20 Balatonfenyves alsó 166 km
17:22 17:23 Balatonmáriafürdő alsó 168 km
17:28 17:29 Balatonmáriafürdő 173 km
17:33 17:34 Balatonberény 177 km
17:37 Balatonszentgyörgy 180 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.