Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Déli - Balatonszentgyörgy sebesvonat (18500)

Közlekedik: 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
05:41 Budapest-Déli
05:47 05:48 Kelenföld 4 km
06:20 06:21 Velence 47 km
06:23 06:24 Velencefürdő 48 km
06:26 06:27 Gárdony 50 km
06:29 06:30 Agárd 52 km
06:45 06:48 Székesfehérvár 67 km
07:15 07:17 Lepsény 95 km
07:23 07:24 Balatonaliga 102 km
07:26 07:27 Balatonvilágos 105 km
07:31 07:32 Szabadisóstó 109 km
07:34 07:35 Szabadifürdő 111 km
07:39 07:43 Siófok 115 km
07:46 07:47 Balatonszéplak felső 118 km
07:49 07:50 Balatonszéplak alsó 120 km
07:52 07:53 Zamárdi felső 122 km
07:55 07:56 Zamárdi 124 km
08:00 08:04 Szántód-Kőröshegy 128 km
08:06 08:07 Balatonföldvár 130 km
08:11 08:12 Balatonszárszó 134 km
08:17 08:25 Balatonszemes 139 km
08:31 08:32 Balatonlelle felső 143 km
08:34 08:35 Balatonlelle 146 km
08:40 08:41 Balatonboglár 149 km
08:46 08:47 Fonyódliget 154 km
08:50 08:52 Fonyód 157 km
08:54 08:55 Bélatelep 159 km
08:57 08:57 Alsóbélatelep 161 km
09:00 09:01 Balatonfenyves 164 km
09:03 09:04 Balatonfenyves alsó 166 km
09:06 09:07 Balatonmáriafürdő alsó 168 km
09:12 09:16 Balatonmáriafürdő 173 km
09:21 09:22 Balatonberény 177 km
09:26 Balatonszentgyörgy 180 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.