Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Déli - Győr személyvonat (4928)

Közlekedik: 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
21:21 Budapest-Déli
21:27 21:28 Kelenföld 4 km
21:32 21:33 Budaörs 10 km
21:36 21:37 Törökbálint 14 km
21:41 21:42 Biatorbágy 22 km
21:46 21:47 Herceghalom 29 km
21:51 21:52 Bicske alsó 37 km
21:53 21:54 Bicske 39 km
21:58 21:59 Szár 46 km
22:02 22:03 Szárliget 51 km
22:08 22:09 Alsógalla 59 km
22:12 22:13 Tatabánya 64 km
22:16 22:17 Vértesszőlős 67 km
22:20 22:21 Tóvároskert 71 km
22:23 22:24 Tata 74 km
22:30 22:31 Almásfüzitő 83 km
22:34 22:35 Almásfüzitő felső 86 km
22:37 22:38 Szőny 89 km
22:44 22:53 Komárom 94 km
22:58 22:59 Ács 103 km
23:05 23:06 Nagyszentjános 113 km
23:12 23:13 Győrszentiván 123 km
23:18 23:19 Győr-Gyárváros 129 km
23:23 Győr 131 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.