Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Déli - Győr személyvonat (4918)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
20:21 Budapest-Déli
20:27 20:28 Kelenföld 4 km
20:32 20:33 Budaörs 10 km
20:36 20:37 Törökbálint 14 km
20:41 20:42 Biatorbágy 22 km
20:46 20:47 Herceghalom 29 km
20:51 20:52 Bicske alsó 37 km
20:53 20:54 Bicske 39 km
20:58 20:59 Szár 46 km
21:02 21:03 Szárliget 51 km
21:08 21:09 Alsógalla 59 km
21:12 21:13 Tatabánya 64 km
21:16 21:17 Vértesszőlős 67 km
21:20 21:21 Tóvároskert 71 km
21:23 21:24 Tata 74 km
21:30 21:31 Almásfüzitő 83 km
21:34 21:35 Almásfüzitő felső 86 km
21:37 21:38 Szőny 89 km
21:44 21:53 Komárom 94 km
21:58 21:59 Ács 103 km
22:05 22:06 Nagyszentjános 113 km
22:12 22:13 Győrszentiván 123 km
22:18 22:19 Győr-Gyárváros 129 km
22:23 Győr 131 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.