Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Déli - Győr személyvonat (4924)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
13:21 Budapest-Déli
13:27 13:28 Kelenföld 4 km
13:32 13:33 Budaörs 10 km
13:36 13:37 Törökbálint 14 km
13:41 13:42 Biatorbágy 22 km
13:46 13:47 Herceghalom 29 km
13:51 13:52 Bicske alsó 37 km
13:53 13:54 Bicske 39 km
13:58 13:59 Szár 46 km
14:02 14:03 Szárliget 51 km
14:08 14:09 Alsógalla 59 km
14:12 14:13 Tatabánya 64 km
14:16 14:17 Vértesszőlős 67 km
14:20 14:21 Tóvároskert 71 km
14:23 14:24 Tata 74 km
14:30 14:31 Almásfüzitő 83 km
14:34 14:35 Almásfüzitő felső 86 km
14:37 14:38 Szőny 89 km
14:44 14:53 Komárom 94 km
14:58 14:59 Ács 103 km
15:05 15:06 Nagyszentjános 113 km
15:12 15:13 Győrszentiván 123 km
15:18 15:19 Győr-Gyárváros 129 km
15:23 Győr 131 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.