Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Déli - Győr személyvonat (4914)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
11:21 Budapest-Déli
11:27 11:28 Kelenföld 4 km
11:32 11:33 Budaörs 10 km
11:36 11:37 Törökbálint 14 km
11:41 11:42 Biatorbágy 22 km
11:46 11:47 Herceghalom 29 km
11:51 11:52 Bicske alsó 37 km
11:53 11:54 Bicske 39 km
11:58 11:59 Szár 46 km
12:02 12:03 Szárliget 51 km
12:08 12:09 Alsógalla 59 km
12:12 12:13 Tatabánya 64 km
12:16 12:17 Vértesszőlős 67 km
12:20 12:21 Tóvároskert 71 km
12:23 12:24 Tata 74 km
12:30 12:31 Almásfüzitő 83 km
12:34 12:35 Almásfüzitő felső 86 km
12:37 12:38 Szőny 89 km
12:44 12:53 Komárom 94 km
12:58 12:59 Ács 103 km
13:05 13:06 Nagyszentjános 113 km
13:12 13:13 Győrszentiván 123 km
13:18 13:19 Győr-Gyárváros 129 km
13:23 Győr 131 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.