Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Déli - Győr személyvonat (4922)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
09:21 Budapest-Déli
09:27 09:28 Kelenföld 4 km
09:32 09:33 Budaörs 10 km
09:36 09:37 Törökbálint 14 km
09:41 09:42 Biatorbágy 22 km
09:46 09:47 Herceghalom 29 km
09:51 09:52 Bicske alsó 37 km
09:53 09:54 Bicske 39 km
09:58 09:59 Szár 46 km
10:02 10:03 Szárliget 51 km
10:08 10:09 Alsógalla 59 km
10:12 10:13 Tatabánya 64 km
10:16 10:17 Vértesszőlős 67 km
10:20 10:21 Tóvároskert 71 km
10:23 10:24 Tata 74 km
10:30 10:31 Almásfüzitő 83 km
10:34 10:35 Almásfüzitő felső 86 km
10:37 10:38 Szőny 89 km
10:44 10:53 Komárom 94 km
10:58 10:59 Ács 103 km
11:05 11:06 Nagyszentjános 113 km
11:12 11:13 Győrszentiván 123 km
11:18 11:19 Győr-Gyárváros 129 km
11:23 Győr 131 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.