Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Déli - Győr személyvonat (4912)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
07:21 Budapest-Déli
07:27 07:28 Kelenföld 4 km
07:32 07:33 Budaörs 10 km
07:36 07:37 Törökbálint 14 km
07:41 07:42 Biatorbágy 22 km
07:46 07:47 Herceghalom 29 km
07:51 07:52 Bicske alsó 37 km
07:53 07:54 Bicske 39 km
07:58 07:59 Szár 46 km
08:02 08:03 Szárliget 51 km
08:08 08:09 Alsógalla 59 km
08:12 08:13 Tatabánya 64 km
08:16 08:17 Vértesszőlős 67 km
08:20 08:21 Tóvároskert 71 km
08:23 08:24 Tata 74 km
08:30 08:31 Almásfüzitő 83 km
08:34 08:35 Almásfüzitő felső 86 km
08:37 08:38 Szőny 89 km
08:44 08:53 Komárom 94 km
08:58 08:59 Ács 103 km
09:05 09:06 Nagyszentjános 113 km
09:12 09:13 Győrszentiván 123 km
09:18 09:19 Győr-Gyárváros 129 km
09:23 Győr 131 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.