Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Déli - Győr személyvonat (4920)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
05:21 Budapest-Déli
05:27 05:28 Kelenföld 4 km
05:32 05:33 Budaörs 10 km
05:36 05:37 Törökbálint 14 km
05:41 05:42 Biatorbágy 22 km
05:46 05:47 Herceghalom 29 km
05:51 05:52 Bicske alsó 37 km
05:53 05:54 Bicske 39 km
05:58 05:59 Szár 46 km
06:02 06:03 Szárliget 51 km
06:08 06:09 Alsógalla 59 km
06:12 06:13 Tatabánya 64 km
06:16 06:17 Vértesszőlős 67 km
06:20 06:21 Tóvároskert 71 km
06:23 06:24 Tata 74 km
06:30 06:31 Almásfüzitő 83 km
06:34 06:35 Almásfüzitő felső 86 km
06:37 06:38 Szőny 89 km
06:44 06:53 Komárom 94 km
06:58 06:59 Ács 103 km
07:05 07:06 Nagyszentjános 113 km
07:12 07:13 Győrszentiván 123 km
07:18 07:19 Győr-Gyárváros 129 km
07:23 Győr 131 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.