Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Déli - Győr személyvonat (4910)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
04:21 Budapest-Déli
04:27 04:28 Kelenföld 4 km
04:32 04:33 Budaörs 10 km
04:36 04:37 Törökbálint 14 km
04:41 04:42 Biatorbágy 22 km
04:46 04:47 Herceghalom 29 km
04:51 04:52 Bicske alsó 37 km
04:53 04:54 Bicske 39 km
04:58 04:59 Szár 46 km
05:02 05:03 Szárliget 51 km
05:08 05:09 Alsógalla 59 km
05:12 05:13 Tatabánya 64 km
05:16 05:17 Vértesszőlős 67 km
05:20 05:21 Tóvároskert 71 km
05:23 05:24 Tata 74 km
05:30 05:31 Almásfüzitő 83 km
05:34 05:35 Almásfüzitő felső 86 km
05:37 05:38 Szőny 89 km
05:44 05:53 Komárom 94 km
05:58 05:59 Ács 103 km
06:05 06:06 Nagyszentjános 113 km
06:12 06:13 Győrszentiván 123 km
06:18 06:19 Győr-Gyárváros 129 km
06:23 Győr 131 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.