Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Déli - Keszthely belföldi gyorsvonat (1868)

Közlekedik: 2012.V.01-től 15-ig szombat, vasárnap és ünnepnapi, és pénteki közlekedési rend szerint

Érkezés Indulás Megálló km
20:31 Budapest-Déli
20:37 20:38 Kelenföld 4 km
21:26 21:30 Székesfehérvár 67 km
22:12 22:16 Siófok 115 km
22:24 22:25 Zamárdi 124 km
22:31 22:32 Balatonföldvár 130 km
22:36 22:37 Balatonszárszó 134 km
22:42 22:43 Balatonszemes 139 km
22:51 22:52 Balatonlelle 146 km
22:56 22:57 Balatonboglár 149 km
23:05 23:07 Fonyód 157 km
23:14 23:15 Balatonfenyves 164 km
23:22 23:23 Balatonmáriafürdő 173 km
23:27 23:27 Balatonberény 177 km
23:30 23:31 Balatonszentgyörgy 180 km
23:42 Keszthely 190 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.