Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Déli - Keszthely sebesvonat (18606)

Közlekedik: 2012.IV.27-től VI.15-ig VIII.31-től IX.28-ig pénteki közlekedési rend szerint

Érkezés Indulás Megálló km
16:26 Budapest-Déli
16:32 16:34 Kelenföld 4 km
17:08 17:09 Gárdony 50 km
17:24 17:48 Székesfehérvár 67 km
17:53 17:54 Székesfehérvár-Repülőtér 71 km
18:24 18:27 Balatonaliga 102 km
18:31 18:32 Balatonvilágos 105 km
18:37 18:41 Szabadisóstó 109 km
18:44 18:45 Szabadifürdő 111 km
18:50 19:01 Siófok 115 km
19:04 19:05 Balatonszéplak felső 118 km
19:07 19:08 Balatonszéplak alsó 120 km
19:10 19:11 Zamárdi felső 122 km
19:13 19:14 Zamárdi 124 km
19:18 19:19 Szántód-Kőröshegy 128 km
19:21 19:22 Balatonföldvár 130 km
19:27 19:28 Balatonszárszó 134 km
19:33 19:34 Balatonszemes 139 km
19:39 19:40 Balatonlelle felső 143 km
19:42 19:43 Balatonlelle 146 km
19:48 19:51 Balatonboglár 149 km
19:57 19:58 Fonyódliget 154 km
20:01 20:08 Fonyód 157 km
20:10 20:11 Bélatelep 159 km
20:13 20:14 Alsóbélatelep 161 km
20:17 20:18 Balatonfenyves 164 km
20:20 20:21 Balatonfenyves alsó 166 km
20:22 20:23 Balatonmáriafürdő alsó 168 km
20:27 20:28 Balatonmáriafürdő 173 km
20:32 20:33 Balatonberény 177 km
20:36 20:38 Balatonszentgyörgy 180 km
20:49 Keszthely 190 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.