Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Déli - Keszthely személyvonat (18610)

Közlekedik: 2012.06.15

Érkezés Indulás Megálló km
23:36 Budapest-Déli
23:42 23:43 Kelenföld 4 km
23:46 23:46 Albertfalva 8 km
23:48 23:49 Budafok 9 km
23:56 23:57 Nagytétény 16 km
23:59 23:59 Tétényliget 18 km
00:01 00:02 Érd alsó 20 km
00:06 00:07 Tárnok 24 km
00:14 00:15 Martonvásár 33 km
00:17 00:18 Baracska 36 km
00:21 00:22 Pettend 41 km
00:24 00:25 Kápolnásnyék 44 km
00:27 00:28 Velence 47 km
00:29 00:30 Velencefürdő 48 km
00:32 00:33 Gárdony 50 km
00:34 00:35 Agárd 52 km
00:37 00:38 Dinnyés 56 km
00:49 01:02 Székesfehérvár 67 km
01:08 01:08 Székesfehérvár-Repülőtér 71 km
01:25 01:26 Lepsény 95 km
01:32 01:33 Balatonaliga 102 km
01:36 01:37 Balatonvilágos 105 km
01:42 01:43 Szabadisóstó 109 km
01:45 01:46 Szabadifürdő 111 km
01:50 01:52 Siófok 115 km
01:55 01:55 Balatonszéplak felső 118 km
01:57 01:58 Balatonszéplak alsó 120 km
02:00 02:01 Zamárdi felső 122 km
02:03 02:04 Zamárdi 124 km
02:07 02:08 Szántód-Kőröshegy 128 km
02:10 02:11 Balatonföldvár 130 km
02:15 02:16 Balatonszárszó 134 km
02:21 02:22 Balatonszemes 139 km
02:27 02:28 Balatonlelle felső 143 km
02:30 02:31 Balatonlelle 146 km
02:35 02:36 Balatonboglár 149 km
02:41 02:42 Fonyódliget 154 km
02:45 02:47 Fonyód 157 km
02:49 02:50 Bélatelep 159 km
02:52 02:53 Alsóbélatelep 161 km
02:56 02:57 Balatonfenyves 164 km
03:00 03:01 Balatonfenyves alsó 166 km
03:02 03:03 Balatonmáriafürdő alsó 168 km
03:08 03:09 Balatonmáriafürdő 173 km
03:13 03:14 Balatonberény 177 km
03:17 03:19 Balatonszentgyörgy 180 km
03:30 Keszthely 190 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.