Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Déli - Nagykanizsa belföldi gyorsvonat (858)

Közlekedik: 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
19:11 Budapest-Déli
19:17 19:19 Kelenföld 4 km
20:11 20:15 Székesfehérvár 67 km
20:36 20:37 Lepsény 95 km
20:56 20:58 Siófok 115 km
21:06 21:07 Zamárdi 124 km
21:12 21:13 Balatonföldvár 130 km
21:18 21:19 Balatonszárszó 134 km
21:24 21:29 Balatonszemes 139 km
21:36 21:37 Balatonlelle 146 km
21:41 21:42 Balatonboglár 149 km
21:50 21:51 Fonyód 157 km
21:59 22:00 Balatonfenyves 164 km
22:08 22:09 Balatonmáriafürdő 173 km
22:16 22:28 Balatonszentgyörgy 180 km
22:46 22:47 Zalakomár 200 km
23:06 Nagykanizsa 221 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.