Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Déli - Nagykanizsa belföldi gyorsvonat (856)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
15:11 Budapest-Déli
15:17 15:19 Kelenföld 4 km
16:11 16:15 Székesfehérvár 67 km
16:36 16:37 Lepsény 95 km
16:56 16:58 Siófok 115 km
17:06 17:07 Zamárdi 124 km
17:12 17:13 Balatonföldvár 130 km
17:18 17:19 Balatonszárszó 134 km
17:24 17:25 Balatonszemes 139 km
17:32 17:33 Balatonlelle 146 km
17:37 17:38 Balatonboglár 149 km
17:46 17:48 Fonyód 157 km
17:58 17:59 Balatonfenyves 164 km
18:07 18:08 Balatonmáriafürdő 173 km
18:15 18:27 Balatonszentgyörgy 180 km
18:45 18:46 Zalakomár 200 km
18:51 19:00 Zalaszentjakab 206 km
19:14 Nagykanizsa 221 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.