Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Déli - Nagykanizsa belföldi gyorsvonat (854)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
11:11 Budapest-Déli
11:17 11:19 Kelenföld 4 km
12:11 12:15 Székesfehérvár 67 km
12:36 12:37 Lepsény 95 km
12:56 12:58 Siófok 115 km
13:06 13:07 Zamárdi 124 km
13:12 13:13 Balatonföldvár 130 km
13:18 13:19 Balatonszárszó 134 km
13:24 13:25 Balatonszemes 139 km
13:32 13:33 Balatonlelle 146 km
13:37 13:38 Balatonboglár 149 km
13:46 13:48 Fonyód 157 km
13:58 13:59 Balatonfenyves 164 km
14:07 14:08 Balatonmáriafürdő 173 km
14:15 14:27 Balatonszentgyörgy 180 km
14:45 14:46 Zalakomár 200 km
14:51 14:52 Zalaszentjakab 206 km
15:06 Nagykanizsa 221 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.