Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Déli - Nagykanizsa belföldi gyorsvonat (852)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
09:11 Budapest-Déli
09:17 09:19 Kelenföld 4 km
10:11 10:15 Székesfehérvár 67 km
10:36 10:37 Lepsény 95 km
10:56 10:58 Siófok 115 km
11:06 11:07 Zamárdi 124 km
11:12 11:13 Balatonföldvár 130 km
11:18 11:19 Balatonszárszó 134 km
11:24 11:25 Balatonszemes 139 km
11:32 11:33 Balatonlelle 146 km
11:37 11:38 Balatonboglár 149 km
11:46 11:48 Fonyód 157 km
11:58 11:59 Balatonfenyves 164 km
12:07 12:08 Balatonmáriafürdő 173 km
12:15 12:27 Balatonszentgyörgy 180 km
12:45 12:46 Zalakomár 200 km
12:51 12:52 Zalaszentjakab 206 km
13:06 Nagykanizsa 221 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.