Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Déli - Nagykanizsa belföldi gyorsvonat (850)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
07:11 Budapest-Déli
07:17 07:19 Kelenföld 4 km
08:11 08:15 Székesfehérvár 67 km
08:36 08:37 Lepsény 95 km
08:56 08:58 Siófok 115 km
09:06 09:07 Zamárdi 124 km
09:12 09:13 Balatonföldvár 130 km
09:18 09:19 Balatonszárszó 134 km
09:24 09:25 Balatonszemes 139 km
09:32 09:33 Balatonlelle 146 km
09:37 09:38 Balatonboglár 149 km
09:46 09:48 Fonyód 157 km
09:58 09:59 Balatonfenyves 164 km
10:07 10:08 Balatonmáriafürdő 173 km
10:15 10:27 Balatonszentgyörgy 180 km
10:45 10:46 Zalakomár 200 km
10:51 10:52 Zalaszentjakab 206 km
11:06 Nagykanizsa 221 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.