Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Déli - Nagykanizsa sebesvonat (18502)

Közlekedik: 2012.III.15-től V.01-ig szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint 2012.V.02-től VI.15-ig naponta 2012.VIII.27-től IX.02-ig naponta 2012.IX.08-tól XI.04-ig szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint

Érkezés Indulás Megálló km
07:26 Budapest-Déli
07:32 07:35 Kelenföld 4 km
08:12 08:13 Velence 47 km
08:15 08:16 Velencefürdő 48 km
08:18 08:19 Gárdony 50 km
08:21 08:22 Agárd 52 km
08:38 08:48 Székesfehérvár 67 km
09:12 09:18 Lepsény 95 km
09:25 09:26 Balatonaliga 102 km
09:29 09:30 Balatonvilágos 105 km
09:35 09:36 Szabadisóstó 109 km
09:38 09:39 Szabadifürdő 111 km
09:43 09:47 Siófok 115 km
09:50 09:51 Balatonszéplak felső 118 km
09:53 09:54 Balatonszéplak alsó 120 km
09:56 10:00 Zamárdi felső 122 km
10:03 10:05 Zamárdi 124 km
10:09 10:10 Szántód-Kőröshegy 128 km
10:12 10:14 Balatonföldvár 130 km
10:19 10:20 Balatonszárszó 134 km
10:26 10:32 Balatonszemes 139 km
10:37 10:38 Balatonlelle felső 143 km
10:40 10:42 Balatonlelle 146 km
10:46 10:53 Balatonboglár 149 km
10:59 11:00 Fonyódliget 154 km
11:03 11:09 Fonyód 157 km
11:12 11:13 Bélatelep 159 km
11:15 11:16 Alsóbélatelep 161 km
11:19 11:20 Balatonfenyves 164 km
11:23 11:24 Balatonfenyves alsó 166 km
11:26 11:27 Balatonmáriafürdő alsó 168 km
11:32 11:33 Balatonmáriafürdő 173 km
11:37 11:38 Balatonberény 177 km
11:41 11:45 Balatonszentgyörgy 180 km
11:49 11:49 Vörs 185 km
11:55 11:56 Sávoly 191 km
12:04 12:05 Zalakomár 200 km
12:10 12:11 Zalaszentjakab 206 km
12:24 Nagykanizsa 221 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.