Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Déli - Nagykanizsa személyvonat (8516)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
15:46 Budapest-Déli
15:52 15:53 Kelenföld 4 km
16:01 16:02 Budatétény 12 km
16:08 16:09 Érd felső 20 km
16:13 16:14 Tárnok 24 km
16:21 16:22 Martonvásár 33 km
16:24 16:25 Baracska 36 km
16:28 16:29 Pettend 41 km
16:31 16:32 Kápolnásnyék 44 km
16:34 16:35 Velence 47 km
16:36 16:37 Velencefürdő 48 km
16:39 16:40 Gárdony 50 km
16:41 16:42 Agárd 52 km
16:44 16:45 Dinnyés 56 km
16:56 17:17 Székesfehérvár 67 km
17:23 17:23 Székesfehérvár-Repülőtér 71 km
17:28 17:29 Szabadbattyán 77 km
17:34 17:37 Kiscséripuszta 85 km
17:41 17:41 Polgárdi-Tekerespuszta 90 km
17:45 17:46 Lepsény 95 km
17:52 17:53 Balatonaliga 102 km
17:56 17:57 Balatonvilágos 105 km
18:01 18:02 Szabadisóstó 109 km
18:04 18:04 Szabadifürdő 111 km
18:08 18:09 Siófok 115 km
18:12 18:12 Balatonszéplak felső 118 km
18:14 18:15 Balatonszéplak alsó 120 km
18:17 18:18 Zamárdi felső 122 km
18:20 18:21 Zamárdi 124 km
18:25 18:26 Szántód-Kőröshegy 128 km
18:28 18:29 Balatonföldvár 130 km
18:33 18:36 Balatonszárszó 134 km
18:41 18:42 Balatonszemes 139 km
18:47 18:47 Balatonlelle felső 143 km
18:49 18:50 Balatonlelle 146 km
18:54 18:55 Balatonboglár 149 km
19:00 19:01 Fonyódliget 154 km
19:04 19:05 Fonyód 157 km
19:07 19:08 Bélatelep 159 km
19:10 19:10 Alsóbélatelep 161 km
19:13 19:14 Balatonfenyves 164 km
19:16 19:17 Balatonfenyves alsó 166 km
19:18 19:19 Balatonmáriafürdő alsó 168 km
19:24 19:35 Balatonmáriafürdő 173 km
19:39 19:40 Balatonberény 177 km
19:43 19:47 Balatonszentgyörgy 180 km
19:51 19:51 Vörs 185 km
19:56 19:57 Sávoly 191 km
20:06 20:07 Zalakomár 200 km
20:12 20:13 Zalaszentjakab 206 km
20:20 20:21 Nagyrécse 215 km
20:27 Nagykanizsa 221 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.