Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Déli - Nagykanizsa személyvonat (8510)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
03:36 Budapest-Déli
03:42 03:43 Kelenföld 4 km
03:46 03:46 Albertfalva 8 km
03:48 03:49 Budafok 9 km
03:56 04:00 Nagytétény 16 km
04:02 04:02 Tétényliget 18 km
04:04 04:05 Érd alsó 20 km
04:09 04:10 Tárnok 24 km
04:17 04:18 Martonvásár 33 km
04:20 04:21 Baracska 36 km
04:24 04:25 Pettend 41 km
04:27 04:28 Kápolnásnyék 44 km
04:30 04:31 Velence 47 km
04:32 04:33 Velencefürdő 48 km
04:35 04:36 Gárdony 50 km
04:37 04:38 Agárd 52 km
04:40 04:41 Dinnyés 56 km
04:52 05:20 Székesfehérvár 67 km
05:26 05:27 Székesfehérvár-Repülőtér 71 km
05:32 05:33 Szabadbattyán 77 km
05:38 05:39 Kiscséripuszta 85 km
05:43 05:43 Polgárdi-Tekerespuszta 90 km
05:47 05:48 Lepsény 95 km
05:54 05:55 Balatonaliga 102 km
05:58 05:59 Balatonvilágos 105 km
06:03 06:04 Szabadisóstó 109 km
06:06 06:07 Szabadifürdő 111 km
06:11 06:25 Siófok 115 km
06:28 06:29 Balatonszéplak felső 118 km
06:31 06:31 Balatonszéplak alsó 120 km
06:33 06:34 Zamárdi felső 122 km
06:36 06:37 Zamárdi 124 km
06:42 06:46 Szántód-Kőröshegy 128 km
06:48 06:49 Balatonföldvár 130 km
06:54 06:55 Balatonszárszó 134 km
07:00 07:01 Balatonszemes 139 km
07:06 07:07 Balatonlelle felső 143 km
07:09 07:10 Balatonlelle 146 km
07:14 07:15 Balatonboglár 149 km
07:20 07:21 Fonyódliget 154 km
07:24 07:32 Fonyód 157 km
07:35 07:35 Bélatelep 159 km
07:37 07:38 Alsóbélatelep 161 km
07:41 07:42 Balatonfenyves 164 km
07:44 07:45 Balatonfenyves alsó 166 km
07:47 07:48 Balatonmáriafürdő alsó 168 km
07:53 07:59 Balatonmáriafürdő 173 km
08:03 08:03 Balatonberény 177 km
08:06 08:09 Balatonszentgyörgy 180 km
08:13 08:13 Vörs 185 km
08:19 08:20 Sávoly 191 km
08:29 08:30 Zalakomár 200 km
08:35 08:36 Zalaszentjakab 206 km
08:49 Nagykanizsa 221 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.