Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Déli - Zalaegerszeg belföldi gyorsvonat (958)

Közlekedik: nem közlekedik: 2011.XII.24, 31

Érkezés Indulás Megálló km
17:26 Budapest-Déli
17:32 17:33 Kelenföld 4 km
18:21 18:22 Székesfehérvár 67 km
18:40 18:41 Várpalota 90 km
19:02 19:03 Veszprém 112 km
19:35 19:36 Ajka 148 km
19:45 19:46 Devecser 160 km
20:03 20:04 Jánosháza 189 km
20:11 20:12 Ukk 199 km
20:22 20:23 Zalabér-Batyk 214 km
20:34 20:35 Zalaszentiván 230 km
20:43 Zalaegerszeg 239 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.