Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Budapest-Keleti - Győr belföldi gyorsvonat (9408)

Közlekedik: közlekedik 2011.XII.23-ig és 2012.I.01-től naponta

Érkezés Indulás Megálló km
19:38 Budapest-Keleti
19:51 19:52 Kelenföld 13 km
20:03 20:04 Biatorbágy 31 km
20:14 20:15 Bicske 48 km
20:30 20:31 Tatabánya 73 km
20:38 20:39 Tata 83 km
20:52 20:53 Komárom 103 km
20:58 20:59 Ács 112 km
21:05 21:06 Nagyszentjános 122 km
21:12 21:13 Győrszentiván 132 km
21:18 21:19 Győr-Gyárváros 138 km
21:23 Győr 140 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.